Search
Close this search box.
عوارض واکسن کرونا + بررسی ژنتیکی
سایر مقالات:

عوارض واکسن کرونا + بررسی ژنتیکی

در طول بحران کووید-19، زمانی که به دلیل تعطیلی مدارس، قهوه خانه‌ها، مهدکودک‌ها و ادارات، زمان زیادی را در اینترنت سپری می‌کنیم، اتفاق می‌افتد که ناخودآگاه به انتقال دهنده اخبار مختلفی تبدیل شده‌ایم که منابع و نویسندگان آن‌ها را نه بررسی کرده ایم و نه می شناسیم!


هم اکنون که سویه امیکرون در کشور در حال گستردگی است، شناخت علائم اومیکرون خالی از لطف نیست.


برای تشخیص صحت اطلاعات منتشر شده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، مشغول بررسی پست هایی شدیم که یکی از آن ها بیانیه ای بود مبنی بر اینکه واکسن کرونا باعث تغییر DNA انسان می شود. سازمان جهانی بهداشت اولین کسی بود که به این بیانیه پاسخ داد و توضیح داد:

فن آوری واکسن های بر پایه mRNA برای ویروس کووید-۱۹ به شدت از نظر ایمنی آزمایش شده است و آزمایشات بالینی نشان داده اند که واکسن های mRNA پاسخ ایمنی طولانی مدتی را ارائه می دهند. فناوری واکسن mRNA برای چندین دهه مورد مطالعه قرار گرفته است، از جمله در زمینه واکسن علیه ویروس زیکا، هاری و آنفولانزا. واکسن‌های mRNA واکسن‌های ویروسی زنده نیستند و با DNA انسان تداخلی ندارند.

مواد تشکیل‌دهنده واکسن کرونا بر پایه اسیدهای ریبونوکلئیک (RNA) هستند و وقتی وارد بدن می‌شوند به هیچ وجه به هسته نفوذ نمی‌کنند، بنابراین شانس تماس با مواد ارثی موجود در آن را ندارند.  بنابراین نتیجه می گیریم که واکسیناسیون به خصوص از نظر تغییر ساختار زنجیره DNA هیچ آسیبی به بدن وارد نخواهد کرد.

اما چه چیزی باعث می‌شود کارشناسان واکسن مطمئن شوند که واکسن‌های کووید در درازمدت ایمن هستند؟

همه ما بیلبوردها و آگهی‌های تبلیغاتی تلویزیونی از شرکت‌های حقوقی را دیده‌ایم که به دنبال افرادی هستند که توسط داروهای رژیمی یا سایر داروها آسیب دیده‌اند تا برای دادخواست‌های دسته‌جمعی اقدام کنند.

آیا این امکان وجود دارد که دانشمندان در سال‌های آینده مشکلاتی را که قبلاً توسط واکسن‌های کووید ایجاد شده بود کشف کنند؟

دلایل متعددی وجود دارد:

 • واکسن ها به سرعت حذف می شوند
 • عوارض جانبی واکسن در عرض چند هفته ظاهر می شود
 • شواهد و تجربیات ما از واکسن کووید در این مدت گذشته

پزشکان می‌گویند واکسن‌هایی که در دوزهای یک یا دو بار تزریق می‌شوند، بسیار متفاوت از داروهایی هستند که مردم هر روز، احتمالاً برای سال‌ها، مصرف می‌کنند. به علاوه دهه‌ها سابقه واکسن – داده‌های بیش از یک میلیارد نفر که از دسامبر 2020 واکسن کووید را دریافت کرده‌اند – هر دو مدرک قوی‌ای را ارائه می‌دهند که احتمال کمی وجود دارد که خطرات جدیدی از واکسن‌های کووید ظاهر شود.

اما آیا به اندازه کافی می دانیم که مطمئن باشیم واکسن های کووید بی خطر هستند؟

1- واکسن ها به سرعت حذف می شوند.

برخلاف بسیاری از داروها که روزانه مصرف می‌شوند، واکسن‌ها معمولاً یک بار مصرف می‌شوند. دانشمندان می‌گویند: «داروهایی که هر روز مصرف می‌کنید می‌توانند عوارض جانبی ایجاد کنند» که در طول زمان خود را نشان می‌دهند، از جمله مشکلات طولانی‌مدت مرتبط با سطح داروها  که طی ماه‌ها و سال‌ها در بدن تجمع می‌کند. اما واکسن ها فقط برای رساندن محموله طراحی شده اند و سپس به سرعت توسط بدن دفع می شوند. این امر به ویژه در مورد واکسن‌های mRNA صادق است. mRNA به سرعتی باورنکردنی تجزیه می‌شود. شما انتظار ندارید هیچ یک از این واکسن‌ها عوارض جانبی طولانی‌مدتی داشته باشند. و در واقع، این اتفاق هرگز در هیچ واکسنی رخ نداده است.

2- عوارض جانبی واکسن در عرض چند هفته ظاهر می شود.

این بدان معنا نیست که هرگز مشکلات ایمنی پس از تزریق واکسن ها وجود نداشته است. اما در هر مورد، این عوارض بلافاصله پس از شروع استفاده گسترده از واکسن ظاهر شدند. دانشمندان می گویند: «عوارض جانبی که ما می بینیم در اوایل اتفاق می افتد و بس. تقریباً در همه موارد، عوارض جانبی واکسن در دو ماه اول پس از عرضه مشاهده می شود.

تنها برنامه واکسنی که ممکن است با مقیاس و سرعت گسترش کووید مقایسه شود، واکسن اصلی فلج اطفال خوراکی در دهه 1950 است. هنگامی که این واکسن برای اولین بار در سال 1955 معرفی شد، از یک نوع ضعیف شده از ویروس فلج اطفال استفاده کرد که در موارد بسیار نادر – حدود 1 در 2.4 میلیون گیرنده – فعال شد و باعث فلج شد. موارد فلج ناشی از واکسن بین یک تا چهار هفته پس از واکسیناسیون رخ داده است.

در سال 1976، واکسنی علیه آنفولانزای خوکی که به طور گسترده توزیع شد، در موارد نادر (تقریباً یک در 100000) به عنوان عامل سندرم گیلن باره شناسایی شد که در آن سیستم ایمنی به اعصاب حمله می کند. تقریباً تمام این موارد هشت هفته پس از دریافت واکسن توسط فرد رخ داده است. اما خود آنفولانزا نیز می تواند باعث سندرم گیلن باره شود. در واقع، این سندرم پس از عفونت آنفولانزای طبیعی 17 برابر بیشتر از پس از واکسیناسیون رخ می دهد.

3 .شواهد و تجربیات ما از واکسن کووید در این مدت گذشته.

عوارض جانبی مشاهده شده در مطالعات مختلف”مسائل تحمل پذیری” بود. دانشمندان می گویند: “عمدتا چیزهایی مانند درد بازو و خستگی و سردرد. این علایم بسیار گذرا هستند و یک یا دو روز پس از واکسن ایجاد می شوند” و سپس به سرعت برطرف می شوند.

از هر 100000 نفری که واکسن AstraZeneca کووید را دریافت می‌کنند، یک نفر دچار اختلال انعقادی به نام ترومبوسیتوپنی ترومبوتیک شده است، از جمله 79 مورد در بین بیش از 20 میلیون نفری که این واکسن را در بریتانیا دریافت کرده‌اند و 19 نفر جان خود را از دست داده‌اند. دانشمندان می گویند تعداد کمتری از موارد با واکسن جانسون و جانسون نیز رخ داده است. علل هنوز در حال بررسی است، اما زمانی که این اتفاق می افتد از شش روز تا دو هفته پس از واکسیناسیون رخ می دهد.

اخیراً، یک عارضه جانبی حتی نادرتر – میوکاردیت یا التهاب عضله قلب – در افرادی که واکسن‌های فایزر و مدرنا کووید-19 دریافت می‌کنند گزارش شده است. پزشکان می گویند: «این میزان تقریباً یک در میلیون یا احتمالاً در برخی جمعیت‌ها بالاتر است، اما دوباره همه این موارد بیش از یک ماه پس از واکسیناسیون رخ نمی‌دهند.»

در 12 جولای 2021، FDA اعلام کرد که در موارد نادر (100 گزارش از 12.8 میلیون واکسن انجام شده در ایالات متحده)، واکسن J&J با سندرم Guillan-Barre مرتبط است. موارد بیشتر دو هفته پس از تزریق و بیشتر در مردان 50 ساله و بالاتر گزارش شده است.

واکسن کرونا را تزریق کنیم یا نه؟

هر خطری ترسناک است، به خصوص برای والدین، اما عوارض جانبی نادر شناسایی‌شده با واکسن‌های کووید باید با خطرات شناخته شده و بالاتر ابتلا به کووید سنجیده شود. مشخص نیست که انواع کووید مانند جهش بسیار عفونی دلتا که برای اولین بار در هند مشاهده شد چگونه ممکن است بر بیماران تأثیر بگذارد. نشانه‌های اولیه نشان می‌دهد که عفونت‌های جدیدتر ویروس عوارض جانبی شدیدتری نسبت به اشکال قبلی کووید به همراه دارند، اما واکسن‌ها همچنان در برابر آن ها از ما محافظت می‌کنند.

شواهد فزاینده ای از علائم پایدار پس از بهبودی از کرونا وجود دارد که تحت عنوان “کووید طولانی” شناخته شده است، که نگران کننده ترین علائم ناشناخته موجود در جهان است. بیش از 10 درصد افرادی که مبتلا به کووید هستند عوارض جانبی مانند مشکل در تفکر، درد، خستگی، از دست دادن چشایی و افسردگی را تجربه می‌کنند. ما نمی دانیم چرا اینگونه است، این علائم چقدر طول می کشد یا راه های موثری برای درمان آن ها وجود دارد.

“عوارض جانبی طولانی مدت عفونت کووید یک نگرانی بزرگ است. تا 10 درصد از افرادی که مبتلا به کووید هستند عوارض جانبی مانند مشکل در تفکر، درد، خستگی، از دست دادن چشایی و افسردگی را تجربه می‌کنند. ما نمی دانیم چرا اینگونه است، این علائم چقدر طول می کشد یا راه های موثری برای درمان آن ها وجود دارد. این برای پزشکان ناراحت کننده ترین ناشناخته است.

159 پاسخ

 1. از عوارض عمده این واکسن حمله به ارگان های مریض بدن و دوچندان شدن سرعت بیماری در بدن و حتی فعال شدن بیماری های مزمن در بدن شخص بود ،به مرور آدمها رو کچل کرد ،مطمئن باشد رو باروری تاثیر مستقیم مخرب دارد ،حتی من چند ماهه که احساس میکنم در خواب های من تاثیر مستقیم داشته و کلا شرح حالم رو عوض کرده حتی در مقاله های سال‌های متمادی میتونین بفمین که بشر به قدر تغییر و یا کنترل در خواب دسترسی پیدا کرده ولی با این کارها چی کار میخوان بکنند رو شاید بشه گفت ایجاد اختلال در الهامات ذهنی فکر و بدن هست تا بدن نتونه اون سیر الهی رو تجربه کنه و اون سریع از خوابهایی که با منبع از جهانی دیگر به ما منتقل میشه رو جلوش رو بگیرن ،دقت کنین هواپیما و ماشین رئیس جمهور کشور های مختلف پیشرفته در دنیا به چه چیز هایی آبدیت شده حتی مدفوع و ادرار طرف رو میلیون ها کیلومتر حمل می‌کنند این ها رو جدی بگیرین ….

 2. من پیارسال کرونا گرفتم دو هفته بعد از خوب شدن به اجبار اداره یه دوز برکت زدم و به مرور اختلال نعوظ و بی حسی جنسی پیدا کردم. هر چند به مرور بهتر شدم ولی دیگه مثل قبل از واکسن نشدم. نمیدونم راهی هست درمان بشم یا نه؟

 3. توجه توجه
  منم فکر میکردم و میکنم استخوان درد من پریودهای مشکل دار و کم خونی شدید گرفتمبعد واکسن کرونا چینی زدم
  توجه توجه
  ولی خواهر من واکسن نزد همین مشکلات داره و ریزش مو شدید داره حتی خیلی شدیدتر ازمن احتمال زیادواکسن مشکل نیست خود کرونا ی حتی خفیف و بدون علامت گرفتن دلیل مشکلات

   1. منم سه سال پیش دو نوبت واکسن سینو فا رم‌زدم بعد واکسن دوم کل بدنم تاول های وحشتناک و چرکین زد و گردن درد شدید و ورم بازوی چپم وبعد از گذشت سه سال اندازه‌ی یه دو نه پرتقال تو بازوی چپم سفت شد و موند قبل حسی ند اشتم دلی یه مدته دستم بی حس میشه و احساس میکنم‌دستم‌مثل یه وزنه بهم آویزونه راهکاری دارین بهم بدین

  1. سلام اوایل انقد تبلیغ میکردن واکسن بزنید ما چه میدونستیم داستان چیه بدبختمون کردن خدا نگذره ازشون. این علائمی ک خانوما میکنم منم دییقا دارم خیلی سالم بودیم بدتر شدیم همش سردرد بدن درد بدون علت این سیاستشون بوده همه رو به تدریج بکشن چقد دیر فهمیدیم حالا چیکار کنیم خدا عذاب دو دنیا رو نصیبشون کنه آمین

 4. واکسن کرونا عوارض زیادی داره که از مردم پنهان کردن و عملا یک نسل کشی تدریجی در حال انجامه…من خودم سه دوز سینوفارم زدم یکسال و نیمه پریودهای سنگین و دفع پر از لخته دارم دچار کم‌خونی شدید شدم موهای سرم ریزش شدید داره تو دست و پاهام درد حس میکنم خوابم کم شده جدیدا هم پوست صورتم افتادگی پیدا کرده حال روحیم اصلا خوب نیست…😔خدا نگذره از مسئولین بی وجدانی که این آشغالا رو وارد کردن…ما شما رو سپردیم به خدا الهی که به عذاب ابدی گرفتار بشین…

 5. یه جوری یه عده میگن واکسن زدم فلان بیماری را گرفتم انگار قبلا این بیماری ها وجود نداشت یادتون رفته بیش از ۱۰۰ هزار نفر بخاطر همین کرونا در طول یکسال جونشونو از دست دادن و خیلیا بخاطر کرونا دچار بیماری دیابت و سرطان و سکته مغزی و قلبی شدن این بیماری ها از قلب هم بود ولی الان یک عدخ جوری جو میدن انگار کسی دیسک کمر هم میگیره یا چشمش ضعیف میشه به واکسن کرونا ربط میدن این همه آدم واکسن کرونا تزریق کردند صحیح و سالم هستند پس جو الکی ندید هرچند شما با اهداف شوم سعی در ایجاد اغتشاش و یاس و نا امیدی بین مردم دارید تا امید و انگیزه مردم به زندگی و آیندخ را کاهش بدهید خیلیاتونم هیچ مشکل خاصی ندارید و این داستان ها را با سناریوچینی از خودتون در آوردید طرف میره فوتبال میکنه تاندون پاش پاره میشه میگخ چون واکسن کرونا زدم تاندون پام پاره شد یعنی قبل کرونا هیچ احد و ناسی تاندون پاش پاره نمیشد اکثر این بیماری ها بخاطر مصرف فست فود و قند و شیرینیجات و ترشیجات و برنج و نان سفید و نمک و چربی و خامه و مصرف بی رویه گوشت قرمز و مرکبات سمپاشی شده و سبزیجات آلوده و روغن پالم و مرغ های هورمونی و عدم تحرک هست درست زندگی کمید هرساله آزمایش بدید و چکاپ کامل بشید مشکلی براتون ایجاد نمیشه از مواد غذایی سالم روغن زیتون و روغن کنجد و سیر و سبزیجات سالم و ماهی و آجیل و خرما و کره بادام زمینی و عسل استفاده کنید اگر کمبود ویتامین دی و کلسیم دارید از ویتامین دی و قرص کلسیم استفادا کنید مراقب باشید بخاطر مصرف کلسیم سنگ کلیه نگیرید از مصرف بی رویه ویتامین های گروه بی اجتناب کنید همه چیز حله ورزش هوازی را فراموش نکنید مصرف دخانیات و الکل و مواد مخدر ممنوع داشتن روابط ناسالم ممنوع استفاده بی رویه از مواد شوینده و سفید کننده ها بدون داشتن ماسک ممنوع

  1. سلام من در یک مجموعه ورزشی مربی هستم. برخی از شاگردانم بعد از تزریق واکسن، بیماری‌های پنهان و نقاط ضعف اندامهای داخلی و بخصوص در اسکلت و ستون فقراتشون آشکار و شدت پیدا کرد. از ناراحتی قلبی گرفته تا دیسک کمر و گردن و حتی بروز تشنج های بی دلیل .. پس نمیشه گفت واکسن عوارض نداشته.. حتما داشته.. حتی در مراجعه به پزشکان متخصص بعد از پدیدار شدن مشکلات ذکر شده ، اولین سوالی که می‌پرسند اینه که آیا بعد از تزریق واکسن دچار این مشکلات شدید؟؟؟ بهر حال واکسن ها باید سالیان سال روی افراد مختلف از جنس و نژادهای گوناگون آزمایش بشوند تا بشه در موردشون نتیجه گیری کرد. کرونا مسئله ای جهانی و چه بسا سیاسی بود. اهداف خاصی از شیوع این بیماری بود که نمیشه کتمان کرد.

  2. الکی حرفای قلمبه نزن،هیچ کس بخاطر کرونا سرطان نگرفته هیچچچ کس

   ۳سال پیش هم ثابت شده مصرف کلسیم و سنگ کلیه رابطه مستقیمی باهم ندارن.درنتیجه دکتربازی درنیار

  3. خوب حتما مردم این مشکلات رو دارن میگن
   درضمن هیچکس در درون کسی زندگی نمیکنه که بدونه داره دروغ میگه یا راست
   و یعنی مردم کارو زندگی
   ندارن که وقتشونو هدر بدن
   بیشتر تحقیق کن DNA ما رو تغییر دادن اصلا هودمونم خبر نداریم کجای کاری

  4. من تمام مدت شیوع کرونا دوتا ماسک داشتم دستکش و شیلد داشتم با کسی ارتباط نداشتم دائم خونه و وسایل رو ضد عفونی میکردم هیچ گونه دود و مشروبات الکی مصرف نکردم بعد از دو دوز واکسن کرونا ، استخوان درد شدید ضعف عضلانی ، ضعف جسمانی کافی به کوچولو سردم بشه شروع به عطسه پشت هم میکنم تا قرص سرماخوردگی نخورم بند نمیاد کافی دوش بگیرم بقدری بدنم درد میگیره انگاری روماتیسم گرفتم ، شما جو گیر نشین ، تمام عوارض مشخص هست ریزش موی شدید پریدی وحشتناک کم بینایی و..کسی دروغ نمیگه قبلش همه بیمار میشدن اما کسب تعداد زیادی از مردم بعد از زدن واکسن دچار کم بینی شدن

   1. درود بر شما، دقیقا این عوارضی که شما فرمودین رو من دارم بجز یک موردش ، که من مرد م، خستگی ، بی حالی و کم حوصله ای، بدن درد ،گردن درد،بی حال اما کن خواب، کم بینایی ، و جدیدا درد شدید در آرنج چپ ، و کف دست ، که حتی نمیتونم یه گوشی رو باهاش بلند کنم، مطمئن م که بعد از دریافت دو دوز آمپول سینوفارم این عوارض سراغم اومدن، با سپاس

  5. نه من خودم ۲سال ونیم هست ۲ دوز زدم آول خوب بودم ب مرور زمان همش مریضم تب ولرز شدید بدن درد های شدید گلو درد کمر درد حتی پریود هم نمیشم حتی افسرده شدم اینار و من اصلا قبل واکسن نداشتم باور کنید یه کم هوشیار باشید و بگم خدمتتون خارش های واژن پی در پی میگیرم تا خوب ک میشم گلو و درد و بدن درد شدید خیلی تن تن هفته ی ۲بار این حالت هارو میشم خسته شدم افسردگی گرفتم داغونم خدا لعنت کنه باعث ک بانی این واکسن هارو

  6. من ازوقتی که واکسن کرونا زدم با یه بادکوچیک مریض میشم همون کرونارو میگیرم هیچ داروییم اثر نداره خوبم نمیشه خدالعنتشون کنه

 6. سلام دوستان. بعد از اینکه دوز سوم واکسن کرونا رو زدم ، ماهها دچار علائمی همچون حمله خواب در طول روز می شدم که در اثر عدم خون رسانی کافی به مغز بود. پیشنهاد می کنم که آزمایش دی دایمر بدید و اینکه اگه ناراحتی معده ندارید حتما از شربت سکنجبین برای پاکسازی بدن استفاده کنید.

  1. خوب میشم یعنی حتی سرگیجه های وحشتناکی گاهی میاد سراغم تپش قلب رو روزی چند بار دارم اینقدر تب لرز میکنم خسته شدم و عصبی حوصله بچه مو ندارم دقیقا شدم عین زامبی حمله میکنم توروخدا راه کار هایی ک جواب گرفتید بدید واقعا حالم بده

 7. واکسن های کرونا از هر نوعی که باشند عوارض شدید ایجاد میکنند حتی واکسن های نوزادی
  پدر و مادرهای گرامی لطفا اجازه ندید به خودتون و فرزندانتان هیچ واکسنی زده شود در هر سن و سالی که باشید
  خدا از سر تقصیرات سازمان بهداشت جهانی(کثافت جهانی) و وزارت بهداشت ایران نگذره

  ما واگذارتون کردیم به خدا

 8. بعد از زدن دو دوز واکسن الان بی. حالی ،بی حوصلگی،علاعم روانی دارم
  خدا لعنتتون کنه بیشرفای پس فدرت

  1. خدا ازشون نگذره . من خودم بدنم واقعا مقاوم بود کنار کسایی که انفولانزا گرفته بودن یک هفته میموندم اما مبتلا نمیشدم . الان یکی یه سرماخوردگی ساده داشته باشه از کنارم رد شه به شب نرسیده منم میگیرم . از اونطرف دیگه کلا بیحالم انرژی ندارم . قبلا با یه نوروبیون یک هفته شارژ بودم الان تزریق نوروبیون با تزریق آب خالی برام هیچ فرقی نداره

  2. یکی از نتایج واکسن کرونا اسیدی شدن بدن هست اون مواردی که گفتی بخاطر همون اسیدی شدن بدن هست صبح ها یک لیموترش با اب ولرم بخور و نوشیدنی های گازدار اصلا نخور و شبها زود بخواب علائمت بهتر میشه

 9. واکسن کرونا عوارض زیادی داده خود من سرگیجه گرفتم هنوزم دارم ولی نمیدونم چرا دکترا میخوان عوارض واکسن کرونا رو منکرش بشن و به بیماریهای دیگه ربطش بدن تمام قرص و داروها و واکسنها عارضه دارند و خدانکنه یه آدم مریض بشه مدام باید از این دکتر به اون دکتر مراجعه کنه تا زمانی که داروسازهای ایران فقط یه داروفروش باشند و بدون هیچ تحقیق و پژوهشی یه مشت دارو و واکسن و امپولهای چینی و یا خارجی کشورهای دیگه رو با هزار تا عارضه به مریضها بفروشند وضع همین خواهد بود بیچاره مریضها موندم از این ادمهایی که میخان ادمکشی کنند جون خودشون رو مثل سگ دوست دارند.خدا نگذره ازشون.سپردیمشون به خدا.خلاصه که چی تمام آدمهای این دنیا یه روز میمیرند ایشالله و باید حساب همه ی کاراشون رو به خدا پس بدن.بر منکرش لعنت.هیچ کس تو این دنیا انسانیت و شرف نداشت.

  1. خدا ازشون نگذره سلامتی مو نو ازمون گرفتن من هیچ مشکلی تو بدنم نداشتم تا اسن دو دوز رو زدم هر روز مریض ام میگفتن اونایی ک واکسن زدن بیشتر از ۲سال زنده نیستن الان تازه دارم می فهمم واقعا حالم بده همش مریض ام من سال ۱۴۰۰ زدم واکسن رو دقیقا ۲سال هست ک زدم من از پارسال همش مریض ام تا ب این ماه ک رسیدم هرهفته مریض ام افسرده شدم همش ک تب لرز میکنم حس بویایی و چشایی مو از دست میدم

   1. باسلام و بهبودی تمامی بیماران باید عرض کنم که خداوند همانطوری که اثر انگشت تمام انسانها را متفاوت خلق کرده است توانایی ها نسبت به یکدیگر فرق دارد خیلی ها آمپول سینوفارم تزریق کردند وخوب بود و به بعضی ها هم نساخت وبیمارشدند مثل خودم که پنج با‌رزدم وتمامی بدنم آرتروز شدیدشدم ودچار مشکلات عدیده حرکتی هستم انشالله خداوند راه سلامتی را برای همه فراهم کند

 10. من کسی هستم که بعد از زدن واکسن دچار عوارضش شدم عوارض یقه همه رو نمیگیره ولی ریسک نکنید و نزنید این واکسن خون رو لخته میکنه و خون رسانی به همه جای بدن رو کمتر میکنه و وقتی خون رسانی کمتر بشه احساس ضعف بیشتری میکنی احتمال انواع سکته ها به خاطر لخته های خونی ایجاد شده بیشتر میشه من بعد از واکسن دچار گرفتگی عضله شدم که بعد از دو سال هنوز گرفتگی عضلم درست نشده صد تا دکتر عوض کردم بعضی دکترا میگن دیسک کمرت خونرسانیش انقدر ضعیف شده که دچار پارگی دیسک شدی بعضیا میگن اصن دیسک نیست و از واکسن بوده فقط
  خلاصه زمین‌گیر شدم ریسک نکنید واکسن نزنید احتیاط کنید مراقب باشید کرونا نگیرید فقط واکسن نزنید

  1. برادرمنم الان به مدت دوساله فقط یک دوز واکسن زدم استخوانهای زانوم خیلی دردشدیدمیکنه تاالان نمیدونستم اماالان عوارضش رابه همه نشون داده ازپیروجوان لعنت خدابراون بیشرفهایی که واکسن چینی اشغالی برای مااوردن

  1. عین سگ دروغ میگن واکسن کرونا نه تنها هیچ فایده ای نداره بلکه بسیار سیار کشندس مردم همه چیز رو نمیدونن هیچکدوم ازمسعولین هیچکدام ازواکسنهارونزدن تمام واکسن‌های که مسعولین زدند سوزن نداشت سرنگ خالی بودمونتها با یک حقه فیلم برداری از دور سرنگ خالی وبدون سوزن مشخص نیست تصویر واکسن هایی که مسعولین زدندرا زوم کردن دیدند هیچکدام ازسرنگا سوزن نداره وخالیه بیماری کویید19یک ویروس دست سازه که این پروژه از25سال پیش توسط فراماسونها تحقیق وتوسعه یافته وهدف از آن نابودی کله بشریت زیرا فراماسونها آنقدر پولدار قدرتمند شدن که به وجودخدا هیچ اعتقادی ندارند وازشیطان طبعیت میکنن وخودشون رو مالک کله کره زمین میدونن ادمای میشناسم که قبل ازینکه واکسن بزنن هیچ موردی نداشتن اما بعد از زدن واکسن کرونا یا فلج شدن خیلیا سرطان گرفتن خیلیا مردن آقا خواهشأ اطلاع رسانی کنید گرچه زدن این حرفها دیره چرا دولت ج ا دیگه هیچ اسراری برای زدن واکسن نداره بخدا من واکسن نزدم حتی یک بارم نزدم 4دفعه کرونا گرفتم پس چرا نمردم بخدا قسم اونایی که دراثر کرونا مردن دروغه دراثر یا واکسن مردن یا دراثر ایجاد رعب ووحشت برای اینکه مردم را وادارکنن که واکسن بزنن اگر من دروغ میگم برید یخه یکی از مسعولین را بگیرید ببرید آزمایشش کنید اگر واکسن کووید 19 تو بدنش بودمن حرفمو پس میگیرم نزنید آقا نزنیدکمپینی که خیلی از پزشکان دنیا زدند کل دنیا مردم را هوشیار میکردن که این واکسن را نزنن تو کشور خودمونم خیلی از پزشکااکیدأ توصیه میکردن که کسی واکسن نزنه ولی افسوس مردم ما ساده آن خاب بودن

   1. من آسم داشتم زدم اشتباه کردم منکه کرونا گرفتم ایمتی خوبی از خودم نشون مس چرا رفتم زدم سال بعدش چند برابر حد مجاز حمله اسمی کردم منی شاید در سال یک یار این طوری نیشدم در یک زمستان بعد واکسن هر ده روز حمله اسمی متاسفانه خیلی عذاب کشیدم حتی اسمم طوری فود که اصلا سرما نمیخوردم خودبه خود میومد ولی قبلا خیلیکه عفونی میشدم اسمم میومد

   2. البته هنوز راه حلی وجود داره.ایرانیان قدیم راهی برای ما گذاشته اند.
    اگر آمپول زدید حتما سالی دو بار حجامت کنید تا خون های کثیف از بدنتون خارج بشه. به مرور این پاک سازی خون، بعد از چند سال تمامی عوارض را از بین میبره.
    در ضمن خیلی نگران نباشید فکرش بیشتر بهتون ضرر میزنه. اگر هم نزدید که چرا روزه شک دار میگیرید، نزنید.

 11. سلام دوستان منم نمیدونم بعد واکسن اینطور شدم یا خود کرونا گرفتن مدام حالم بده یعنی به محض اینکه توی جمع قرار میگیرم یه سردرد مبهم بی حالی استخون درد و اسهال میاد سراغم و بدنم جوش میزنه یعنی این چند تا علایمو حداقل دوبار در ماه دارم ۳۰ سالمه و قبل اون واقعا سالم بودم از زندگی خسته شدم با وجود دوتا بچه جونی نمونده واسم..اگه کسی راهکاری داره بگه تورو خدا

  1. برادرمنم الان به مدت دوساله فقط یک دوز واکسن زدم استخوانهای زانوم خیلی دردشدیدمیکنه تاالان نمیدونستم اماالان عوارضش رابه همه نشون داده ازپیروجوان لعنت خدابراون بیشرفهایی که واکسن چینی اشغالی برای مااوردن

   1. پدر شوهر منم خیلی قوی بود سیستم ایمنی بالا ورزشکار از وقتی واکسن زده همیشه مریضه

 12. سلام من دو دور واکسن کرونا زدم بعد شش ماه مبتلا به کیست شانه شدم کارم به عمل کشیده لعنت خدا بر کش سایی این واکسن سینو فارم اشغال وارد کردن

 13. من تاامروزاصلایک دزواکسن هم نزدم فقط یکبارامیکرون گرفتم اونم بعدسه روزخوب شدم امامادرم وبرادرم بعدزدن سه دزواکسن زودبه زودمریض میشن وسرمامیخورن پیشنهادمن ب تمام کسانی که واکسن زدنداینکه توفصل بهاروالزاماتوماه اردیبهشت که بهترین وقت برای حجامت محسوب میشه حجامت کنن تاچرک والودگیهاوموادسمی واکسن ازبدنشون ازطریق حجامت خارج بشه

 14. سلام من حتی یک دوز واکسن هم نزدم و با خوردن یک قاشق چایخوری سياه دانه عسل صبح ناشتا سیستم ایمنی بدنم را قوی کردم
  خواهرم 4 دوز واکسن را تزریق کرده در صورتی که قبل از تزریق سالم وقوی بود الان بعد دوز 4 با سوزش زیر جناق سینه مراجعه کرده وکارش به جراحی کشیده وسرطان روده کوچک گرفته

 15. من ازوقتی واکسن استرازنکا زدم هرماه مریض میشم هیچوقت بیمارستان نمیرفتم الان خیلی بدنم ضعیف شده هرماه باید سرم وصل کنم کاش اینکارو نکرده بودم نمیدونم چیکارکنم خسته شدم ازاین وضعیتم

 16. کاش اصلا واکسن نمیزدم ولی بخاطر مدرسه اجباری بود از وقتی زدم مدام احساس خستگی ضعف افت فشارخون و ضربان بالا حدود 160 که مجبورم داروی قلب مصرف کنم دیگه هیچ ورزشی نمیتونم انجام بدم با کمترین تحرک از حال میروم 2 ساله ورزش یا دوچرخه سواری نکردم جالبه که اوایل واکسن تو مدرسه 30 بار به خواب میرفتم هیچ دکتری هم تشخیص نمیده متاسفانه خانواده ام هم اینطوری شدند همه این واکسن ها دروغی بیش نبودند

 17. خب کسی هم که واکسن میزنه که باز کرونا میگیره
  من که تا امروز نزدم پارسال ی دور کرونا گرفتم
  تو خونه موندم و روبراه شدم تا چند ماه ضعف و بی حالی داشتم
  ضعف سیستم ایمنی هم دارم ولی تا به امروز واکسن نزدم

 18. سلام، من قبل واکسن اگه پشه نیشم میزد جای نیش باد میکرد چون گلبول های سفید به محل نیش حمله میکردند نمیزاشتند میکروب به بدن پخش بشه، حالا که سه دوز رو زدم هر چی پشه نیش میزنه جاهاش باد نمیکنه، مخصی واکسن تو چقدر ناز آدم رو نابود میکنی

 19. وای خدا چرا اینقدر ملت به واکسن کرونا حساس شدن؟ مگه بار اوله واکسن می‌زنید؟ وقتی نبود فحش می‌دادید چرا نیست و نمیارن و …. الانم که هست این‌جور. هیچیتون نمی‌شه. اگر می‌خواست بشه با اون همه واکسن که تو بچگی زدیم به این‌جا نمی‌رسیدیم

  1. داش واکسن هارو چند سال آزمایش میکنن بعد وقتی تایید شد به مردم میزنن ولی اینو چجوری تو عرض یک سال ساختن تازه خودشون این ویروس رو ساختن انتظار داری بهت داروش رو هم بدن تو این واکسنا کلی ماده های خطرناک زدن جیوه و روی و مس سمه سم خیلیا رو به کشتن داده الانم در حال ساخت یه ویروس جدید هستند که آدمارو به زامبی تبدیل میکنه

  2. تا ۲۰۵۰ که چند میلیون از جمعیت جهانو کم کردن میفهمی داستان چی بوده ، فعلا همه داغن هرچی میگزره عوارض بیشتر میشه کسایی که الرژی بیماری زمینه ای و یا بدنشون حساسه اگه مدام چک نکنن خودشونو و یا تغذیه مناسب نداشته باشن در معرض خطر قرار میگیرن ؛ من خودم تغییرو بعد دوز دوم واکسن حس کردم و دیگه اون ادم قبل واکسن نشدم با ۲۵ سال سن

 20. سلام ، من و آقامون چهار دوز واکسن رو زدیم و خداروشکر هیچ عوارضی واسمون نداشت،سه دوز اول برکت،دوز آخر اسپایکوژن

 21. شوهرم بعد از زدن دوز دوم کم‌خونی شدید گرفته درحالیکه سه روز قبل از تزریق خونش ۱۴ بوده بعد از واکسن خونش از ۸ بالا نمیره تا ۵ هم پایین میاد هزارتا آزمایش گرفتن حتی ژنتیک هم گرفتن برای اینکه بفهمن مادرزادی زمینه داشته یا نه اما همه منفی شدن .از برج هشت پارسال همش دکترو بیمارستانیم از تزریق خون خسته شدیم دیگه دکترش میگه وقتی سرتا پا سالم هستی خودمونم موندیم چرا اینجوری شدی تو. کسی این مشکل براش پیش اومده؟وتشخیص دکترا چی بوده

  1. بله عزیزم برای من هم پیش اومد تا بلاخره متخصص غدد سونو از شکم دا د فهمیدم توی کلیه یه تومور ۴س اندازه یه نارنگی دارم که باعث کم خونی شده بد خیم بود عمل کردم البته کلیه ام رو در نیاوردن خدارو شکر

  2. سلام ..شوهر منم بعد از زدن دوز دوم واکسن سینورفام دچار کم خونی شدید شده .از سال ۱۴۰۰ کلی دکتر و دارو فعلا نتیجه نگرفتیم..دو بار نمونه مغز استخوان داده..فعلا هیچی مشخص نیست.خیلی نگرانیم…کسی راهکاری میدونه لطفا راهنمایی کنید .متشکرم

   1. سلام خدا کنه چیزی نباشه خواهر من بعداز دوز سوم سرطان خون گرفت ومنجر به فوتس شد الان هم شکایت کردیم دقیق رسیدگی کردن

    1. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

    2. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

  3. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

  4. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

 22. مادر من دوستل نای حرکت وحرف زدن مداره بعد ابن گرونا با سه دوز واکسن
  خودمم هم شدیدا عصبی وخونریزیهام زیاد ولخته دار شده وهمیشه افسرده وبی حالم

  1. سلام
   1. حتما به مقدار لازم در روز سیاهدانه بخورید و بجوید. خیلی خوبه و تاثیرگذاره.
   2. از دمنوش های گیاهی مثل اویشن و نعنا و دارچین و زنجبیل استفاده کنید برای اعصاب خوبه و فواید دیگری هم داره.
   3. از فضای مجازی کمتر استفاده کنید. وای فای موقع رو خواب خاموش کنید.
   4.از محصولات کارخانه ای کمتر استفاده کنید منظور از مشکلاتش که موادنگهدارنده ها و دیگر عوارض انها هستند. بیشتر سعی کنین چیزای طبیعی مثل میوه ها یا مغزها یا عناب، سنجد و سیرو..رو بخورید.

 23. کرونا نظم نوین جهانی سند 2030 کاهش جمعیت کشورهای بنیاد گرای هسته‌ای مسعول احمق یا خاعن بهائیت بازوی اسرائیل شیطانی مبارزه با ظهور دستور ابلیس شوی مدونا 2019 تل‌آویو پروفسور لوک منتانیه هشدار واندن بش جنگ اوکراین قحطی ساختگی چهار سوار آخرالزمان سد سازی ترکیه خشک شدن فرات جنگ پیش از ظهور و کشته شدن بیشتر مردم دنيا قبل از ظهور خروج سفیانی و در نهایت ظهور

 24. سلام من از طب سنتی سر در میارم . عزیزان من وزارت بهداشت زیر نظر بهداشت جهانی کار میکنه و اونها هم زیر نظر صهیونیستا هستن و فقط دنبال کشتار مردم عقیم کردن و کاهش جمعیت هستند و بهداشت ما هم اصلا کار به دولت نداره و و میشه گفت نفوذی صهیونیسته . عزیزان با زدن واکسن مرگ خودتون رو سریع تر میکنید و دچار بیماریهای بیشتر میشین و داروی بیشتر میخرید و باز مشتری دایم صهیونیستا میشین . دنیا در دستان اونها میچرخه هر کس واکسن بزنه خودشو نابود کرده حتی واکسنهای کودکی هم همه دارای عوارض هستند و این باعث شده بچه ها ضعیف تر و دچار بیماریهای زیادی بشن و عقیم هم باشن

  1. دقیقا یه ایرانی هم سه دوز واکسن برکت زده بود رفته حجامت کرده یه لیوان کامل ازش لخته اومده بود یه ایرانی دیگه هم خونش لخته شده زده فلجش کرده چشمش کور شده و به سختی حرف میزد هم کرونا و هم واکسن همش برای کنترل جمیعته تازه الانم روی ویروس زامبی آزمایش میکنن

  2. مادر من بعد از دو بار آستروزنکا سرطان خون aml گرفته لعنت به این تجارت جهانی چه با پخش ویروس کرونا چه با تزریق واکسن ک۶ پولش تو جیب بزرگها میره غم و غصه اش برای ماست

   1. سلام
    پسر۲۲ ساله منم ۲۰ روز بعد از دوز سوم واکسن سرطان خونallگرفت بعد سه روز هم فوت شد😔خدا لعنتشون کنه

    1. سلام .. ببخشید پیش چه دکتری تحت درمانید ؟! منظورم چه تخصصی دکترتون دارند ! ممنون میشم بگید چون دختر منم بعد واکسیناسیکن پوست قسمتی از بدنش التهاب داره

     1. برو پیش روماتولوژی هر چند دکترا انکار میکنند عوارض واکسن را ولی همه گرفتار شدن امیدوارم اخر زمان بشه همه باهم راحت شیم

   1. پدرم مشکل خونی گرفت خواهرم سلیاک روده بچه هام درد مفاصل و ماهیچه خدا لعنت کنه کسایی که پشت این قضیه بودن

  1. منم خود ایمنی گرفتم بعد واکسن خدا لعنتشون کنه این اشغالارو وارد کردن عضلا ت دست و پام التهاب کرده نمیتونم راه برم

 25. سلام بنده طبیب هستم حجم مراجعات کردم به جهت ‌#عوارض_واکسن به شدت بالاست و یاسگی زنان خونریزی زنان فراموشی غلظت خون درد سیاتیک مشکلات کلیه از همه بیشتره

  1. چه حماقتی کردم واکسن زدم از وقتی واکسن زدم یه بدن سالم ندارم درد شدید کتف قفسه سینه بیحسی دست وپا آنقدر درد ستون فقرات زیاده که شب نمیتونم دراز بکشم احساس میکنم دارم میمیرم بویاییم از فردای واکسن تغییر کرد بوها ومزه ها عوض شده لعنت به این واکسن آلرژی هم گرفتم

   1. خدا لعنتشان کند .این چی بود به مردم زدند.الان هم به این راحتی تمام شد و رفت پارسال این موقع همه الکل به دست ماسک بر دهان … یکدفعه همه تمام شد ..یا دیگه کارشون با ما تمام شد من دو دوز زدم فکر میکنم خسته ام جون ندارم کسل بی خواب ..اصلا خواب و خوراک به هم ریخته .

 26. سلام : من از وقتی دز سوم واکسن سینوفارن را زدم چندبار مریض وکوفتکی داشتم وازیک ماه بعد دچار آلرژی شدید وخارش بسیار شدید والرژی به گردوخاک . موادشیوینده وارایشی پیدا کردن وزندگیم مختل شده طوری که به مرگ راضی هستم . توضیح اینکه قبل از واکسن من هیچ بیماریی نداشتن محدود 20سال بود پیش پزشک نرفته بودم . حالا کارم شده ازاین پزشک به آن پزشک رفتن وهیچ نتیجه ای ندارد اصلا آلرژی که گرفتم بسیار مرموز وغیرطبیعی است . سرفه های مداوم وخارش چشم . قرمزی چشم خشکی گلو . سرفه های بسیار زیاد .ناراحتی پوستی. از زندگی هسته شده ام .

 27. سلام بعد از تزریق واکسن های مزخرف چینی همسر و پسرم مشکل پوستی قارچی پیدا کردن واقعا سخته خارش و درد شدید در ناحیه درگیر که کمر به پایین درگیر کرده تو داروخانه ها هم داروهای مرتبط با قارچ یا پیدا نمیشه یا میگن دیگه تولید نمیشه یکی بخاطر خدا بگه چیکار کنیم

 28. متأسفانه بعداز تزریق واکسن داریم میبینیم آدم سالم یا سرطان گرفته یا تومور یا مرگ هم جوون هم پیر. واقعیت هارو بگید لطفا

   1. سلام من امروزی دوزدو رازدم ازکار افتادم همیشه خسته آرزوی مرگ دکتر نمانده برم آزمایش نمانده ندم ۱۸ماهه من که یک رودخانه نمی‌ماند دیگران تکان خوردن ندارم رودهام مشکل پیدا کردن عصاب هیچ کاری ندارم آرزویم مرگه میگن میشه سم زدایی کرد اگر آهی بلدید بمن کمک کنید ممنونم

    1. سلام ببین از طب اسلامی کمک بگیر
     سیاهدانه خیلی خوبه در حدیث هم اومده که سیاهدانه شفای هر دردی به جز مرگ است( پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله)
     از عطاری بخرین و به مقدار کم در روز استفاده کنید.
     2.دمنوش های گیاهی بخور مثل(دارچین، اویشن و نعنا و زنجبیل) اینها برای اعصاب خوب هستند. علاوه بر اعصاب تاثیرات دیگری هم دارند.
     3. از موندن کنار افرادی که هر چه بیشتر دوز واکسن تزریق کردند بیشتر دوری کنید. سعی کنید دست به لوازم شخصی شون نزنید( من خودم بعد دست زدن دچار علائمی میشم)
     4. لباس هاتون رو با ماشین لباسشویی که افراد واکسن زده هم اونجا هستن نشورید. بدون چنین ماشینی بشورید.
     5. از سبزی ها حتما استفاده کنید و میتونید دمنوش هایی مثل شوید هم درست کنید.
     6. از روغن زرد گاوی در غذاهاتون استفاده کنید.
     نکته: به جز موارد ضروری از دوز سومی و چهارمی ها فاصله بگیرید.

   2. سلام شما اکثریت رو یک نگاه بنداز این دلیل نمیشه چون برادر و مادربزرگ شما کاریشون نشده بقیه نظرات الکی میدن من مادر خودم بعد از تزریق واکسن فوت کرده

 29. من بعد واکسن لعنتی بشدت الرژیم عود کرد و پریودیم بهم ریخته و الان نه ماه کامله کربو شدم هیچ گونه بویی احساس نمیکنم ای کاش هرگز این واکسن لعنتی و مزخرف رو نمیزدم خیلی نگرانم کربو بشم تا اخر عمر

  1. چرا یکی نمیگی استرسها از گرونیا تورم دزدیا بلاهایی که سرمون میارن همه باعث سکته ها ومریضیا میشن فقط ربط به واکسن میدین

 30. فکر کنم فقط طرفداران روغن بنفشه پیام گذاشتن خخخخخ
  آخه بابا اینقدر بی‌سوادی چرا؟ تا الان مگه کم واکسن زدید؟ مگ این واکسن خار داشت که این‌جور می‌کنید؟ از روزی 700 تا کشته رسیدیم به صفر که امروز بوده. حالا باز حرف مفت می‌زنید؟ اگر واقعا هم راست می‌گید کسی مجبورتون نکرد. مثل خیلی ها که نزدند می‌خواستید نزنید!

  1. کی میگه کسی مجبورمون نکرد؟؟ ولله فقط به خاطر اجبار خدمت سربازی، توی 24 سالگی، واکسن رو زدم و الان کسی پاسخگوی عوارضش نیست. مشکل نعوظ، بی حالی و خستگی، سرفه، برگشتن آلرژیم تو تابستون، حالت عجیب در محل تزریق واکسن طوری که گردش خون توی اون نقطه رو حس میکنم و… و…

  2. شاهنامه اخرش خوشه ممکن است به درد کرونا بخورد اما عمر کوتاه میکند پدرم دکتر نرفته بود مرد پدرزنم سراطان گرفت خودم هم درد گردن اخرش به پیری نمیرسید

  3. این واکسن فرق میکنه هدف کاهش جمعیته بچگیات واکسن زدی هدفشون این نبود تو رو بکشن ولی الان هدفشون کشتنتونه اینو حالی شو کم ادای روشنفکرارو در بیارین

 31. من دو دوز واکسن سینوفارم زدم و دوز سوم رو هم بخاطر مسافرتهای نوروزی مجبور شدم بزنم. بیحالی و افسردگی و درد در کمر و زانو و مچ دست و مچ پا و کف پا دارم و ام آر آی گرفتم و هیچ مشکل استخوانی و مفصلی رو نشون نمیده. متاسفانه همه مردم شدن موش آزمایشگاهی. تنها دلیل این دردها و بیحالی ها رو میتونم فقط واکسن کرونا بدونم چون قبلش هیچ مشکلی نداشتم.

  1. منم درد سیاتیک گرفتم ۱۹ سالمه نگران این موضوع نباشید دردای اینجوری با تقویت عضلات میرن پیشنهاد میکنم اصلا این واکسنای مزخرف رو نزنید

   1. سلام و خسته نباشید اقای دکتر واکسن کرونا باعث بیماری خودایمنی نمیشه چون پوستم خارش پیدا کرده و ملتهب میشه بعد از خارش و بعد از چند دقیقه التهاب پوستم برطرف میشه ایا از واکسن هستش یا حساسیته چون من قبل واکسن این مشکل رو نداشتم ممنون میشم جواب بده

    1. سلام مشکلتون برطرف شد؟؟
     منم الان یک ماهه اینجوری شدم یه قسمت بدنم میخاره و مثل کهیر برجسته میشه و بعد خود به خود بعد چند دقیقه خوب میشه

   1. سلام من ۳ دورزدن واکسن برکت زدم ۵ ماهه بازوی چپ بدون عوارض ظاهری مثل تورم قرمزی در پوست عضله فقط نمی توانم مثل دست راستم به کتف مقابل ببرم و در بعضی حرکات وفشار به دست چپ یک درد شدید رعد برقی در بازوی چپ احساس میکنم

  2. درود دوست عزیز من هم بعد دو ماه از واکسن کرونا به شدت درد مچ دست و کف پا بازو و گلو درد دارم تمامی دکتر ها هم رفتم بدون هیچ نوع مشکلی

   1. حالا چیکار کنیم چقد دیر فهمیدیم اوایل انقد تبلیغ میکردن ماهم زدیم چه میدونستیم داستان چیه بدبختمون کردن خدا نگذره ازشون خیلی سالم بودیم بدتر شدیم اینا سیاستشون بوده همه رو به تدریج بکشن خدا عذاب دو دونیارو بهشون بده خدا ذلیلشون کنه بحق بزرگی خودش آمین

  1. امیدوارم آب مقطر باشه باز اینجوری خیالمون راحته چون معلوم نیست مواد تشکیل دهنده ی این واکسنها چیه واز کجا میاد من که خیلی پشیمونم از زدن واکسن

  2. امیدوارم آب مقطر باشه باز اینجوری خیالمون راحته چون معلوم نیست مواد تشکیل دهنده ی این واکسنها چیه واز کجا میاد من که خیلی پشیمونم از زدن واکسن

 32. با سلام واقعا من بعداز دو دوز واکسن سینوفارم از آذر ماه تا الان دچار درد عضلانی هستم و واقعا به چندین متخصص مراجعه کردم تا حالا خوب نشدم

   1. سلام. مادر من هم دو ماهه تقریبا بدن درد داره بعد از دز چهارم. فوق تخصص خون رفتیم تایید کردن ک عوارض واکسنه. شما خوب شدید؟ اگه دردتوت خوب شد لطفا میگید چیکار کردید ک من برای مادرم انجام بدم. خواهش میکنم ازتون

   2. سلام.من هم دوماه بعدازتزریق واکسن بدن درد شدید گرفتم هردکتری و هرازمایشی انجام دادم و میگن هیچی نیس.دردش اذیتم میکنه نمیدونم چکارکنم

 33. من از وقتی واکسن کرونا زدم تا الان بعنی حدود یک ساله که ضعف شدید و تنگی نفس و سوزش قلب دارم که روز به روز بیشتر میشه و هیچ دکتری هم چیزی تشخیص ندادند بخدا این واکسن رو نمیزدم خیلی بهتر بود

  1. باسلام منم سه دزواکسن کرونازدم ازوقتی واکسن زدمدپاهام سنگین ترشدن وبی حس شده وافسردگی گرفتم وشدیدابی حالم وباهیچ غذاومیوه ای خوب نمیشه .دوروزقبل یکی از پسرای فامیل که جوون بودوسالم بطورناگهانی فوت کرد نکنه از تاثیرکرونادردرازمدت هست ؟خدا عالمه.

 34. سلام. من هم با زدن دو دوز سینوفارم مشکل در قاعدگی پیدا کردم. همینطور من به شدت استخوان درد به خصوص در ناحیه قفسه سینه دارم که طاقتم رو طاق کرده. واقعا مرگ بر who و پیروانش من جمله وزارت بهداشت مزخرف ما

   1. درود بزرگوار واقعا حجامت جواب میده با خارج کردن خون از بدن اگر جواب گرفتین بهم بگین ممنون میشم

    1. سلام بعد از دوز سوم بدن درد مشکل معده تپش قلب درد قفسه سینه گرفتم هر دکتری رفتم هر ازمایشیم دادم میگن سالمی خدا لعنتشون کنه که مردمو کردن موش ازمایشگاهی

    2. سلام شما اکثریت رو یک نگاه بنداز این دلیل نمیشه چون برادر و مادربزرگ شما کاریشون نشده بقیه نظرات الکی میدن من مادر خودم بعد از تزریق واکسن فوت کرده

   2. سلام.خواهر من بیماری ام اس داشت با زدن واکسن کرونا بیماریش خاموش شد والان خدارو شکر خوب شده، بیماری خواهر منم خوب کرد

  1. سلام. مادر من هم دو ماهه تقریبا بدن درد داره بعد از دز چهارم. فوق تخصص خون رفتیم تایید کردن ک عوارض واکسنه. شما خوب شدید؟ اگه دردتوت خوب شد لطفا میگید چیکار کردید ک من برای مادرم انجام بدم. خواهش میکنم ازتون

 35. من دو هفته بعد از تزریق دوز دوم سینوفارم دچار مشکل نعوظ شدم دو سه هفته طول کشید تا بهتر شدم،دوز سوم رو نزدم محل کارمون سه هفته هست همه سه دوز واکسن رو زدن و همه به طرز بدی امیکرون گرفتن منم الان امیکرون گرفتم خوابیدم خونه،این آمار75 درصد ایمنی واکسن رو وزات بهداشت از کجا میاره اعلام میکنه

 36. سلام خیلی ممنون بابت مطلبتون. واقعاً اولین نوشتاری است که در مورد تاثیرات جانبی واکسن بطور معقول و منطقی مطالعه کرده ام (علیرغم جستجوی عمومی که داشته ام)
  اگر ممکن هست، لطفاً در مورد تاثیرات جانبی ادجوانت های واکسن هم توضیح می فرمایید، این که آیا واقعاً حاوی فلزات سنگین و سمی هست و این که احتمال افزایش عوارض خودایمنی در اثر این مواد وجود دارد؟

  1. با سلام. ممنون از شما و وقتی که برای مطالعه مطالب گذاشتین. خیر تا به الان مطالعه بالینی مستندی که حاکی از وجود مواد فلزی توکسیک و هر نوع ماده ادجوانت خطرناک برای سلامتی انسان در واکسن مورد تایید WHO باشد گزارش نشده است.

   1. بهرحال این واکسنها روند طبیعی سیستم ایمنی بدن را بطور مصنوعی تغییر می دهند و ممکن است در دراز مدت باعث تضعیف یا تضاد در عملکرد طبیعی بدن شوند !

    1. احسنت بە دوست عزیز ٱریو،دقیقا هدف ازساخت وانتشار عمدی وسیستماتیک ویروس کوید19،تزریق همین واکسنهای مجهول وهدف غایی تضعیف سیستم ایمنی بدن انسان،ودرکل حذف سریع و استفادەی بهینە از جنس بشر در راستای منافع اقتصادی-پزشکی بودە است

   2. با سلام خدمت هموطن های عزیزم
    ولله از وقتی کرونا امده تا اخرین روز سال چهارصد من و خانواده ام به کرونا مبتلا نشدیم و مدام با شستشوی دست ها و الکل زدن و زدن ماسک رعایت میکردیم خداوند داغ بزاره به دل احمق های که مدیریت کشور رو بدست گرفتن و بخاطر مسافرت و خروج از کشور اجبارا واکسن رو تحمیل کردن به مردم از ساعتی که واکسن رو زدیم کل خانواده سیستم بدنشون به هم ریخته .یکی گرمای شدید از گوش ها خارج میشه.دیگری خارش شدیدپوست.درد عظلات دست .اهن ربایی شدن بدن هیچ پزشکی هم نمیتونه جلوی عوارض ها رو با ویزیتش بگیره جان عزیزتون مثل بنده و خانواده ام با طناب پوسیده این بی وجدان درون چاه نرید لعنت بر هر چه انسان بی وجدانه

    1. سلام خسته نباشید من دوز سوم واکسن سینو فارم رو ۶ ماه پیش تزریق کردم الان نزدیک دو هفته میشه بطور مدام سر گیجه دارم چکاب کامل دادم مشکلی نداشتم.گوش هام مشکلی نداره دکتر قرص آکتوسرک برام نوشته گفت اگه بهتر نشدم بعد از یه هفته سی تی بدم.به نظرتون میتونه از عوارض دراز مدت واکسن کروا باشه

    1. سلام من یک ماه بعد از زدن دوز سوم سینوفارم الان مدت ۶ ماهه که درد و گرفتگی و خشکی عضلات پشت و کمر پیدا کردم و قبلش هیچ مشکلی نداشتم. درد مداوم و شدید در ام ار ای و رادیولوژی چیزی نشان نداده و دارو و فیزیوتراپی و ورزش و هرچیزی که میشد امتحان کردم ولی بدون هیچ فایده ای .زندگیم کاملا مختل شده و نمیدونم که دیگه باید چکار کنم.

     1. منم یک مقدار دیسک آخرین مهره کمرم جابجا شد و فقط درد سیاتیک دارم و توی کمرم دردی نیست با ۱۰ جلسه فیزیو تراپی و آب درمانی بهتر شدم و دردم زیاد اذیتم نمی‌کرد و دکتر گفت عضلاتت قوی بشن درد پشت پات میره البته من برای ورزشا هم یکم پشت گوش انداختم الان دوباره یکم دردش برگشته

     2. منم بعد دوز دوم استرازانکا دچار درد شدید سیاتیک شدم بعد از چند ماه و به مرور دردش از بین رفت

    1. سلام
     نمی دونم چرا حس میکنم اکثر کسایی که تو این گروه از واکسن زدن اظهار مریضی و پشیمانی میکنند توسط دو یا سه نفر که دنبال ترساندن جامعه و تعوری توطئه هستند میباشد
     من خودم و خانواده چهار در واکسن زدم سینوفارم و اسپایکوژن اصلا مشکلی نبود نزدن واکسن صدمه اش بیشتر از واکسن زدن . داروهای گیاهی هم که کلا چرنده یا ضعیفه چون بعداز انقلاب صنعتی و دارویی عمر متوسط بشر از ۴۰ سال به میانگن ۸۰ سال رسید و این اتفاق نه با توهم دعاخوانان و نه داروهای گیاهی بود

     1. فعلا نفست از جای گرم بلند میشه توطئه چیه مردمت دارن نظرشونو میگن متاسفانه زجر کشیدن مردم تو این مملکت میشه توطئه چینی یه مشت چاپلوس فقط چرت و پرت میگن

     2. طول عمر انسان تحت تاثیر ژنتیک، محیط و سبک زندگی قرار می‌گیرد. شرایط زندگی بهتر، کاهش مواجهه با بیماری‌های عفونی و دسترسی به مراقبت‌های پزشکی میانگین طول عمر را به شدت افزایش داد. مهمترینِ آن پیشرفت‌های بهداشت عمومی بود که مرگ زودهنگام را با کاهش ریسک مرگ و میر نوزدان، افزایش شانس زنده مانی کودکان، و دوری از عفونت و بیماری‌های مسری کاهش داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه

ساوا مگ

مجله تخصصی ژنتیک

امتیاز نوشته 3.6 با 72 رای

159 پاسخ

 1. از عوارض عمده این واکسن حمله به ارگان های مریض بدن و دوچندان شدن سرعت بیماری در بدن و حتی فعال شدن بیماری های مزمن در بدن شخص بود ،به مرور آدمها رو کچل کرد ،مطمئن باشد رو باروری تاثیر مستقیم مخرب دارد ،حتی من چند ماهه که احساس میکنم در خواب های من تاثیر مستقیم داشته و کلا شرح حالم رو عوض کرده حتی در مقاله های سال‌های متمادی میتونین بفمین که بشر به قدر تغییر و یا کنترل در خواب دسترسی پیدا کرده ولی با این کارها چی کار میخوان بکنند رو شاید بشه گفت ایجاد اختلال در الهامات ذهنی فکر و بدن هست تا بدن نتونه اون سیر الهی رو تجربه کنه و اون سریع از خوابهایی که با منبع از جهانی دیگر به ما منتقل میشه رو جلوش رو بگیرن ،دقت کنین هواپیما و ماشین رئیس جمهور کشور های مختلف پیشرفته در دنیا به چه چیز هایی آبدیت شده حتی مدفوع و ادرار طرف رو میلیون ها کیلومتر حمل می‌کنند این ها رو جدی بگیرین ….

 2. من پیارسال کرونا گرفتم دو هفته بعد از خوب شدن به اجبار اداره یه دوز برکت زدم و به مرور اختلال نعوظ و بی حسی جنسی پیدا کردم. هر چند به مرور بهتر شدم ولی دیگه مثل قبل از واکسن نشدم. نمیدونم راهی هست درمان بشم یا نه؟

 3. توجه توجه
  منم فکر میکردم و میکنم استخوان درد من پریودهای مشکل دار و کم خونی شدید گرفتمبعد واکسن کرونا چینی زدم
  توجه توجه
  ولی خواهر من واکسن نزد همین مشکلات داره و ریزش مو شدید داره حتی خیلی شدیدتر ازمن احتمال زیادواکسن مشکل نیست خود کرونا ی حتی خفیف و بدون علامت گرفتن دلیل مشکلات

   1. منم سه سال پیش دو نوبت واکسن سینو فا رم‌زدم بعد واکسن دوم کل بدنم تاول های وحشتناک و چرکین زد و گردن درد شدید و ورم بازوی چپم وبعد از گذشت سه سال اندازه‌ی یه دو نه پرتقال تو بازوی چپم سفت شد و موند قبل حسی ند اشتم دلی یه مدته دستم بی حس میشه و احساس میکنم‌دستم‌مثل یه وزنه بهم آویزونه راهکاری دارین بهم بدین

  1. سلام اوایل انقد تبلیغ میکردن واکسن بزنید ما چه میدونستیم داستان چیه بدبختمون کردن خدا نگذره ازشون. این علائمی ک خانوما میکنم منم دییقا دارم خیلی سالم بودیم بدتر شدیم همش سردرد بدن درد بدون علت این سیاستشون بوده همه رو به تدریج بکشن چقد دیر فهمیدیم حالا چیکار کنیم خدا عذاب دو دنیا رو نصیبشون کنه آمین

 4. واکسن کرونا عوارض زیادی داره که از مردم پنهان کردن و عملا یک نسل کشی تدریجی در حال انجامه…من خودم سه دوز سینوفارم زدم یکسال و نیمه پریودهای سنگین و دفع پر از لخته دارم دچار کم‌خونی شدید شدم موهای سرم ریزش شدید داره تو دست و پاهام درد حس میکنم خوابم کم شده جدیدا هم پوست صورتم افتادگی پیدا کرده حال روحیم اصلا خوب نیست…😔خدا نگذره از مسئولین بی وجدانی که این آشغالا رو وارد کردن…ما شما رو سپردیم به خدا الهی که به عذاب ابدی گرفتار بشین…

 5. یه جوری یه عده میگن واکسن زدم فلان بیماری را گرفتم انگار قبلا این بیماری ها وجود نداشت یادتون رفته بیش از ۱۰۰ هزار نفر بخاطر همین کرونا در طول یکسال جونشونو از دست دادن و خیلیا بخاطر کرونا دچار بیماری دیابت و سرطان و سکته مغزی و قلبی شدن این بیماری ها از قلب هم بود ولی الان یک عدخ جوری جو میدن انگار کسی دیسک کمر هم میگیره یا چشمش ضعیف میشه به واکسن کرونا ربط میدن این همه آدم واکسن کرونا تزریق کردند صحیح و سالم هستند پس جو الکی ندید هرچند شما با اهداف شوم سعی در ایجاد اغتشاش و یاس و نا امیدی بین مردم دارید تا امید و انگیزه مردم به زندگی و آیندخ را کاهش بدهید خیلیاتونم هیچ مشکل خاصی ندارید و این داستان ها را با سناریوچینی از خودتون در آوردید طرف میره فوتبال میکنه تاندون پاش پاره میشه میگخ چون واکسن کرونا زدم تاندون پام پاره شد یعنی قبل کرونا هیچ احد و ناسی تاندون پاش پاره نمیشد اکثر این بیماری ها بخاطر مصرف فست فود و قند و شیرینیجات و ترشیجات و برنج و نان سفید و نمک و چربی و خامه و مصرف بی رویه گوشت قرمز و مرکبات سمپاشی شده و سبزیجات آلوده و روغن پالم و مرغ های هورمونی و عدم تحرک هست درست زندگی کمید هرساله آزمایش بدید و چکاپ کامل بشید مشکلی براتون ایجاد نمیشه از مواد غذایی سالم روغن زیتون و روغن کنجد و سیر و سبزیجات سالم و ماهی و آجیل و خرما و کره بادام زمینی و عسل استفاده کنید اگر کمبود ویتامین دی و کلسیم دارید از ویتامین دی و قرص کلسیم استفادا کنید مراقب باشید بخاطر مصرف کلسیم سنگ کلیه نگیرید از مصرف بی رویه ویتامین های گروه بی اجتناب کنید همه چیز حله ورزش هوازی را فراموش نکنید مصرف دخانیات و الکل و مواد مخدر ممنوع داشتن روابط ناسالم ممنوع استفاده بی رویه از مواد شوینده و سفید کننده ها بدون داشتن ماسک ممنوع

  1. سلام من در یک مجموعه ورزشی مربی هستم. برخی از شاگردانم بعد از تزریق واکسن، بیماری‌های پنهان و نقاط ضعف اندامهای داخلی و بخصوص در اسکلت و ستون فقراتشون آشکار و شدت پیدا کرد. از ناراحتی قلبی گرفته تا دیسک کمر و گردن و حتی بروز تشنج های بی دلیل .. پس نمیشه گفت واکسن عوارض نداشته.. حتما داشته.. حتی در مراجعه به پزشکان متخصص بعد از پدیدار شدن مشکلات ذکر شده ، اولین سوالی که می‌پرسند اینه که آیا بعد از تزریق واکسن دچار این مشکلات شدید؟؟؟ بهر حال واکسن ها باید سالیان سال روی افراد مختلف از جنس و نژادهای گوناگون آزمایش بشوند تا بشه در موردشون نتیجه گیری کرد. کرونا مسئله ای جهانی و چه بسا سیاسی بود. اهداف خاصی از شیوع این بیماری بود که نمیشه کتمان کرد.

  2. الکی حرفای قلمبه نزن،هیچ کس بخاطر کرونا سرطان نگرفته هیچچچ کس

   ۳سال پیش هم ثابت شده مصرف کلسیم و سنگ کلیه رابطه مستقیمی باهم ندارن.درنتیجه دکتربازی درنیار

  3. خوب حتما مردم این مشکلات رو دارن میگن
   درضمن هیچکس در درون کسی زندگی نمیکنه که بدونه داره دروغ میگه یا راست
   و یعنی مردم کارو زندگی
   ندارن که وقتشونو هدر بدن
   بیشتر تحقیق کن DNA ما رو تغییر دادن اصلا هودمونم خبر نداریم کجای کاری

  4. من تمام مدت شیوع کرونا دوتا ماسک داشتم دستکش و شیلد داشتم با کسی ارتباط نداشتم دائم خونه و وسایل رو ضد عفونی میکردم هیچ گونه دود و مشروبات الکی مصرف نکردم بعد از دو دوز واکسن کرونا ، استخوان درد شدید ضعف عضلانی ، ضعف جسمانی کافی به کوچولو سردم بشه شروع به عطسه پشت هم میکنم تا قرص سرماخوردگی نخورم بند نمیاد کافی دوش بگیرم بقدری بدنم درد میگیره انگاری روماتیسم گرفتم ، شما جو گیر نشین ، تمام عوارض مشخص هست ریزش موی شدید پریدی وحشتناک کم بینایی و..کسی دروغ نمیگه قبلش همه بیمار میشدن اما کسب تعداد زیادی از مردم بعد از زدن واکسن دچار کم بینی شدن

   1. درود بر شما، دقیقا این عوارضی که شما فرمودین رو من دارم بجز یک موردش ، که من مرد م، خستگی ، بی حالی و کم حوصله ای، بدن درد ،گردن درد،بی حال اما کن خواب، کم بینایی ، و جدیدا درد شدید در آرنج چپ ، و کف دست ، که حتی نمیتونم یه گوشی رو باهاش بلند کنم، مطمئن م که بعد از دریافت دو دوز آمپول سینوفارم این عوارض سراغم اومدن، با سپاس

  5. نه من خودم ۲سال ونیم هست ۲ دوز زدم آول خوب بودم ب مرور زمان همش مریضم تب ولرز شدید بدن درد های شدید گلو درد کمر درد حتی پریود هم نمیشم حتی افسرده شدم اینار و من اصلا قبل واکسن نداشتم باور کنید یه کم هوشیار باشید و بگم خدمتتون خارش های واژن پی در پی میگیرم تا خوب ک میشم گلو و درد و بدن درد شدید خیلی تن تن هفته ی ۲بار این حالت هارو میشم خسته شدم افسردگی گرفتم داغونم خدا لعنت کنه باعث ک بانی این واکسن هارو

  6. من ازوقتی که واکسن کرونا زدم با یه بادکوچیک مریض میشم همون کرونارو میگیرم هیچ داروییم اثر نداره خوبم نمیشه خدالعنتشون کنه

 6. سلام دوستان. بعد از اینکه دوز سوم واکسن کرونا رو زدم ، ماهها دچار علائمی همچون حمله خواب در طول روز می شدم که در اثر عدم خون رسانی کافی به مغز بود. پیشنهاد می کنم که آزمایش دی دایمر بدید و اینکه اگه ناراحتی معده ندارید حتما از شربت سکنجبین برای پاکسازی بدن استفاده کنید.

  1. خوب میشم یعنی حتی سرگیجه های وحشتناکی گاهی میاد سراغم تپش قلب رو روزی چند بار دارم اینقدر تب لرز میکنم خسته شدم و عصبی حوصله بچه مو ندارم دقیقا شدم عین زامبی حمله میکنم توروخدا راه کار هایی ک جواب گرفتید بدید واقعا حالم بده

 7. واکسن های کرونا از هر نوعی که باشند عوارض شدید ایجاد میکنند حتی واکسن های نوزادی
  پدر و مادرهای گرامی لطفا اجازه ندید به خودتون و فرزندانتان هیچ واکسنی زده شود در هر سن و سالی که باشید
  خدا از سر تقصیرات سازمان بهداشت جهانی(کثافت جهانی) و وزارت بهداشت ایران نگذره

  ما واگذارتون کردیم به خدا

 8. بعد از زدن دو دوز واکسن الان بی. حالی ،بی حوصلگی،علاعم روانی دارم
  خدا لعنتتون کنه بیشرفای پس فدرت

  1. خدا ازشون نگذره . من خودم بدنم واقعا مقاوم بود کنار کسایی که انفولانزا گرفته بودن یک هفته میموندم اما مبتلا نمیشدم . الان یکی یه سرماخوردگی ساده داشته باشه از کنارم رد شه به شب نرسیده منم میگیرم . از اونطرف دیگه کلا بیحالم انرژی ندارم . قبلا با یه نوروبیون یک هفته شارژ بودم الان تزریق نوروبیون با تزریق آب خالی برام هیچ فرقی نداره

  2. یکی از نتایج واکسن کرونا اسیدی شدن بدن هست اون مواردی که گفتی بخاطر همون اسیدی شدن بدن هست صبح ها یک لیموترش با اب ولرم بخور و نوشیدنی های گازدار اصلا نخور و شبها زود بخواب علائمت بهتر میشه

 9. واکسن کرونا عوارض زیادی داده خود من سرگیجه گرفتم هنوزم دارم ولی نمیدونم چرا دکترا میخوان عوارض واکسن کرونا رو منکرش بشن و به بیماریهای دیگه ربطش بدن تمام قرص و داروها و واکسنها عارضه دارند و خدانکنه یه آدم مریض بشه مدام باید از این دکتر به اون دکتر مراجعه کنه تا زمانی که داروسازهای ایران فقط یه داروفروش باشند و بدون هیچ تحقیق و پژوهشی یه مشت دارو و واکسن و امپولهای چینی و یا خارجی کشورهای دیگه رو با هزار تا عارضه به مریضها بفروشند وضع همین خواهد بود بیچاره مریضها موندم از این ادمهایی که میخان ادمکشی کنند جون خودشون رو مثل سگ دوست دارند.خدا نگذره ازشون.سپردیمشون به خدا.خلاصه که چی تمام آدمهای این دنیا یه روز میمیرند ایشالله و باید حساب همه ی کاراشون رو به خدا پس بدن.بر منکرش لعنت.هیچ کس تو این دنیا انسانیت و شرف نداشت.

  1. خدا ازشون نگذره سلامتی مو نو ازمون گرفتن من هیچ مشکلی تو بدنم نداشتم تا اسن دو دوز رو زدم هر روز مریض ام میگفتن اونایی ک واکسن زدن بیشتر از ۲سال زنده نیستن الان تازه دارم می فهمم واقعا حالم بده همش مریض ام من سال ۱۴۰۰ زدم واکسن رو دقیقا ۲سال هست ک زدم من از پارسال همش مریض ام تا ب این ماه ک رسیدم هرهفته مریض ام افسرده شدم همش ک تب لرز میکنم حس بویایی و چشایی مو از دست میدم

   1. باسلام و بهبودی تمامی بیماران باید عرض کنم که خداوند همانطوری که اثر انگشت تمام انسانها را متفاوت خلق کرده است توانایی ها نسبت به یکدیگر فرق دارد خیلی ها آمپول سینوفارم تزریق کردند وخوب بود و به بعضی ها هم نساخت وبیمارشدند مثل خودم که پنج با‌رزدم وتمامی بدنم آرتروز شدیدشدم ودچار مشکلات عدیده حرکتی هستم انشالله خداوند راه سلامتی را برای همه فراهم کند

 10. من کسی هستم که بعد از زدن واکسن دچار عوارضش شدم عوارض یقه همه رو نمیگیره ولی ریسک نکنید و نزنید این واکسن خون رو لخته میکنه و خون رسانی به همه جای بدن رو کمتر میکنه و وقتی خون رسانی کمتر بشه احساس ضعف بیشتری میکنی احتمال انواع سکته ها به خاطر لخته های خونی ایجاد شده بیشتر میشه من بعد از واکسن دچار گرفتگی عضله شدم که بعد از دو سال هنوز گرفتگی عضلم درست نشده صد تا دکتر عوض کردم بعضی دکترا میگن دیسک کمرت خونرسانیش انقدر ضعیف شده که دچار پارگی دیسک شدی بعضیا میگن اصن دیسک نیست و از واکسن بوده فقط
  خلاصه زمین‌گیر شدم ریسک نکنید واکسن نزنید احتیاط کنید مراقب باشید کرونا نگیرید فقط واکسن نزنید

  1. برادرمنم الان به مدت دوساله فقط یک دوز واکسن زدم استخوانهای زانوم خیلی دردشدیدمیکنه تاالان نمیدونستم اماالان عوارضش رابه همه نشون داده ازپیروجوان لعنت خدابراون بیشرفهایی که واکسن چینی اشغالی برای مااوردن

  1. عین سگ دروغ میگن واکسن کرونا نه تنها هیچ فایده ای نداره بلکه بسیار سیار کشندس مردم همه چیز رو نمیدونن هیچکدوم ازمسعولین هیچکدام ازواکسنهارونزدن تمام واکسن‌های که مسعولین زدند سوزن نداشت سرنگ خالی بودمونتها با یک حقه فیلم برداری از دور سرنگ خالی وبدون سوزن مشخص نیست تصویر واکسن هایی که مسعولین زدندرا زوم کردن دیدند هیچکدام ازسرنگا سوزن نداره وخالیه بیماری کویید19یک ویروس دست سازه که این پروژه از25سال پیش توسط فراماسونها تحقیق وتوسعه یافته وهدف از آن نابودی کله بشریت زیرا فراماسونها آنقدر پولدار قدرتمند شدن که به وجودخدا هیچ اعتقادی ندارند وازشیطان طبعیت میکنن وخودشون رو مالک کله کره زمین میدونن ادمای میشناسم که قبل ازینکه واکسن بزنن هیچ موردی نداشتن اما بعد از زدن واکسن کرونا یا فلج شدن خیلیا سرطان گرفتن خیلیا مردن آقا خواهشأ اطلاع رسانی کنید گرچه زدن این حرفها دیره چرا دولت ج ا دیگه هیچ اسراری برای زدن واکسن نداره بخدا من واکسن نزدم حتی یک بارم نزدم 4دفعه کرونا گرفتم پس چرا نمردم بخدا قسم اونایی که دراثر کرونا مردن دروغه دراثر یا واکسن مردن یا دراثر ایجاد رعب ووحشت برای اینکه مردم را وادارکنن که واکسن بزنن اگر من دروغ میگم برید یخه یکی از مسعولین را بگیرید ببرید آزمایشش کنید اگر واکسن کووید 19 تو بدنش بودمن حرفمو پس میگیرم نزنید آقا نزنیدکمپینی که خیلی از پزشکان دنیا زدند کل دنیا مردم را هوشیار میکردن که این واکسن را نزنن تو کشور خودمونم خیلی از پزشکااکیدأ توصیه میکردن که کسی واکسن نزنه ولی افسوس مردم ما ساده آن خاب بودن

   1. من آسم داشتم زدم اشتباه کردم منکه کرونا گرفتم ایمتی خوبی از خودم نشون مس چرا رفتم زدم سال بعدش چند برابر حد مجاز حمله اسمی کردم منی شاید در سال یک یار این طوری نیشدم در یک زمستان بعد واکسن هر ده روز حمله اسمی متاسفانه خیلی عذاب کشیدم حتی اسمم طوری فود که اصلا سرما نمیخوردم خودبه خود میومد ولی قبلا خیلیکه عفونی میشدم اسمم میومد

   2. البته هنوز راه حلی وجود داره.ایرانیان قدیم راهی برای ما گذاشته اند.
    اگر آمپول زدید حتما سالی دو بار حجامت کنید تا خون های کثیف از بدنتون خارج بشه. به مرور این پاک سازی خون، بعد از چند سال تمامی عوارض را از بین میبره.
    در ضمن خیلی نگران نباشید فکرش بیشتر بهتون ضرر میزنه. اگر هم نزدید که چرا روزه شک دار میگیرید، نزنید.

 11. سلام دوستان منم نمیدونم بعد واکسن اینطور شدم یا خود کرونا گرفتن مدام حالم بده یعنی به محض اینکه توی جمع قرار میگیرم یه سردرد مبهم بی حالی استخون درد و اسهال میاد سراغم و بدنم جوش میزنه یعنی این چند تا علایمو حداقل دوبار در ماه دارم ۳۰ سالمه و قبل اون واقعا سالم بودم از زندگی خسته شدم با وجود دوتا بچه جونی نمونده واسم..اگه کسی راهکاری داره بگه تورو خدا

  1. برادرمنم الان به مدت دوساله فقط یک دوز واکسن زدم استخوانهای زانوم خیلی دردشدیدمیکنه تاالان نمیدونستم اماالان عوارضش رابه همه نشون داده ازپیروجوان لعنت خدابراون بیشرفهایی که واکسن چینی اشغالی برای مااوردن

   1. پدر شوهر منم خیلی قوی بود سیستم ایمنی بالا ورزشکار از وقتی واکسن زده همیشه مریضه

 12. سلام من دو دور واکسن کرونا زدم بعد شش ماه مبتلا به کیست شانه شدم کارم به عمل کشیده لعنت خدا بر کش سایی این واکسن سینو فارم اشغال وارد کردن

 13. من تاامروزاصلایک دزواکسن هم نزدم فقط یکبارامیکرون گرفتم اونم بعدسه روزخوب شدم امامادرم وبرادرم بعدزدن سه دزواکسن زودبه زودمریض میشن وسرمامیخورن پیشنهادمن ب تمام کسانی که واکسن زدنداینکه توفصل بهاروالزاماتوماه اردیبهشت که بهترین وقت برای حجامت محسوب میشه حجامت کنن تاچرک والودگیهاوموادسمی واکسن ازبدنشون ازطریق حجامت خارج بشه

 14. سلام من حتی یک دوز واکسن هم نزدم و با خوردن یک قاشق چایخوری سياه دانه عسل صبح ناشتا سیستم ایمنی بدنم را قوی کردم
  خواهرم 4 دوز واکسن را تزریق کرده در صورتی که قبل از تزریق سالم وقوی بود الان بعد دوز 4 با سوزش زیر جناق سینه مراجعه کرده وکارش به جراحی کشیده وسرطان روده کوچک گرفته

 15. من ازوقتی واکسن استرازنکا زدم هرماه مریض میشم هیچوقت بیمارستان نمیرفتم الان خیلی بدنم ضعیف شده هرماه باید سرم وصل کنم کاش اینکارو نکرده بودم نمیدونم چیکارکنم خسته شدم ازاین وضعیتم

 16. کاش اصلا واکسن نمیزدم ولی بخاطر مدرسه اجباری بود از وقتی زدم مدام احساس خستگی ضعف افت فشارخون و ضربان بالا حدود 160 که مجبورم داروی قلب مصرف کنم دیگه هیچ ورزشی نمیتونم انجام بدم با کمترین تحرک از حال میروم 2 ساله ورزش یا دوچرخه سواری نکردم جالبه که اوایل واکسن تو مدرسه 30 بار به خواب میرفتم هیچ دکتری هم تشخیص نمیده متاسفانه خانواده ام هم اینطوری شدند همه این واکسن ها دروغی بیش نبودند

 17. خب کسی هم که واکسن میزنه که باز کرونا میگیره
  من که تا امروز نزدم پارسال ی دور کرونا گرفتم
  تو خونه موندم و روبراه شدم تا چند ماه ضعف و بی حالی داشتم
  ضعف سیستم ایمنی هم دارم ولی تا به امروز واکسن نزدم

 18. سلام، من قبل واکسن اگه پشه نیشم میزد جای نیش باد میکرد چون گلبول های سفید به محل نیش حمله میکردند نمیزاشتند میکروب به بدن پخش بشه، حالا که سه دوز رو زدم هر چی پشه نیش میزنه جاهاش باد نمیکنه، مخصی واکسن تو چقدر ناز آدم رو نابود میکنی

 19. وای خدا چرا اینقدر ملت به واکسن کرونا حساس شدن؟ مگه بار اوله واکسن می‌زنید؟ وقتی نبود فحش می‌دادید چرا نیست و نمیارن و …. الانم که هست این‌جور. هیچیتون نمی‌شه. اگر می‌خواست بشه با اون همه واکسن که تو بچگی زدیم به این‌جا نمی‌رسیدیم

  1. داش واکسن هارو چند سال آزمایش میکنن بعد وقتی تایید شد به مردم میزنن ولی اینو چجوری تو عرض یک سال ساختن تازه خودشون این ویروس رو ساختن انتظار داری بهت داروش رو هم بدن تو این واکسنا کلی ماده های خطرناک زدن جیوه و روی و مس سمه سم خیلیا رو به کشتن داده الانم در حال ساخت یه ویروس جدید هستند که آدمارو به زامبی تبدیل میکنه

  2. تا ۲۰۵۰ که چند میلیون از جمعیت جهانو کم کردن میفهمی داستان چی بوده ، فعلا همه داغن هرچی میگزره عوارض بیشتر میشه کسایی که الرژی بیماری زمینه ای و یا بدنشون حساسه اگه مدام چک نکنن خودشونو و یا تغذیه مناسب نداشته باشن در معرض خطر قرار میگیرن ؛ من خودم تغییرو بعد دوز دوم واکسن حس کردم و دیگه اون ادم قبل واکسن نشدم با ۲۵ سال سن

 20. سلام ، من و آقامون چهار دوز واکسن رو زدیم و خداروشکر هیچ عوارضی واسمون نداشت،سه دوز اول برکت،دوز آخر اسپایکوژن

 21. شوهرم بعد از زدن دوز دوم کم‌خونی شدید گرفته درحالیکه سه روز قبل از تزریق خونش ۱۴ بوده بعد از واکسن خونش از ۸ بالا نمیره تا ۵ هم پایین میاد هزارتا آزمایش گرفتن حتی ژنتیک هم گرفتن برای اینکه بفهمن مادرزادی زمینه داشته یا نه اما همه منفی شدن .از برج هشت پارسال همش دکترو بیمارستانیم از تزریق خون خسته شدیم دیگه دکترش میگه وقتی سرتا پا سالم هستی خودمونم موندیم چرا اینجوری شدی تو. کسی این مشکل براش پیش اومده؟وتشخیص دکترا چی بوده

  1. بله عزیزم برای من هم پیش اومد تا بلاخره متخصص غدد سونو از شکم دا د فهمیدم توی کلیه یه تومور ۴س اندازه یه نارنگی دارم که باعث کم خونی شده بد خیم بود عمل کردم البته کلیه ام رو در نیاوردن خدارو شکر

  2. سلام ..شوهر منم بعد از زدن دوز دوم واکسن سینورفام دچار کم خونی شدید شده .از سال ۱۴۰۰ کلی دکتر و دارو فعلا نتیجه نگرفتیم..دو بار نمونه مغز استخوان داده..فعلا هیچی مشخص نیست.خیلی نگرانیم…کسی راهکاری میدونه لطفا راهنمایی کنید .متشکرم

   1. سلام خدا کنه چیزی نباشه خواهر من بعداز دوز سوم سرطان خون گرفت ومنجر به فوتس شد الان هم شکایت کردیم دقیق رسیدگی کردن

    1. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

    2. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

  3. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

  4. پسر من 18سالش بود که بعد از زدن سینوفارم کم خونی شدید گرفت بعد از سختی و مشکلات و دریافت خون و پلاکت بعد از دوسال هنوز پلاکت خونش بالا نرفته وهر دوهفته یک بار آزمایش میده دکتر گفت نباید میکروب نباید وارد خونش میشد خدا لعنتشون کنه موقع زدن واکسن گفتم کم خونی داره ولی گوش نکردن

 22. مادر من دوستل نای حرکت وحرف زدن مداره بعد ابن گرونا با سه دوز واکسن
  خودمم هم شدیدا عصبی وخونریزیهام زیاد ولخته دار شده وهمیشه افسرده وبی حالم

  1. سلام
   1. حتما به مقدار لازم در روز سیاهدانه بخورید و بجوید. خیلی خوبه و تاثیرگذاره.
   2. از دمنوش های گیاهی مثل اویشن و نعنا و دارچین و زنجبیل استفاده کنید برای اعصاب خوبه و فواید دیگری هم داره.
   3. از فضای مجازی کمتر استفاده کنید. وای فای موقع رو خواب خاموش کنید.
   4.از محصولات کارخانه ای کمتر استفاده کنید منظور از مشکلاتش که موادنگهدارنده ها و دیگر عوارض انها هستند. بیشتر سعی کنین چیزای طبیعی مثل میوه ها یا مغزها یا عناب، سنجد و سیرو..رو بخورید.

 23. کرونا نظم نوین جهانی سند 2030 کاهش جمعیت کشورهای بنیاد گرای هسته‌ای مسعول احمق یا خاعن بهائیت بازوی اسرائیل شیطانی مبارزه با ظهور دستور ابلیس شوی مدونا 2019 تل‌آویو پروفسور لوک منتانیه هشدار واندن بش جنگ اوکراین قحطی ساختگی چهار سوار آخرالزمان سد سازی ترکیه خشک شدن فرات جنگ پیش از ظهور و کشته شدن بیشتر مردم دنيا قبل از ظهور خروج سفیانی و در نهایت ظهور

 24. سلام من از طب سنتی سر در میارم . عزیزان من وزارت بهداشت زیر نظر بهداشت جهانی کار میکنه و اونها هم زیر نظر صهیونیستا هستن و فقط دنبال کشتار مردم عقیم کردن و کاهش جمعیت هستند و بهداشت ما هم اصلا کار به دولت نداره و و میشه گفت نفوذی صهیونیسته . عزیزان با زدن واکسن مرگ خودتون رو سریع تر میکنید و دچار بیماریهای بیشتر میشین و داروی بیشتر میخرید و باز مشتری دایم صهیونیستا میشین . دنیا در دستان اونها میچرخه هر کس واکسن بزنه خودشو نابود کرده حتی واکسنهای کودکی هم همه دارای عوارض هستند و این باعث شده بچه ها ضعیف تر و دچار بیماریهای زیادی بشن و عقیم هم باشن

  1. دقیقا یه ایرانی هم سه دوز واکسن برکت زده بود رفته حجامت کرده یه لیوان کامل ازش لخته اومده بود یه ایرانی دیگه هم خونش لخته شده زده فلجش کرده چشمش کور شده و به سختی حرف میزد هم کرونا و هم واکسن همش برای کنترل جمیعته تازه الانم روی ویروس زامبی آزمایش میکنن

  2. مادر من بعد از دو بار آستروزنکا سرطان خون aml گرفته لعنت به این تجارت جهانی چه با پخش ویروس کرونا چه با تزریق واکسن ک۶ پولش تو جیب بزرگها میره غم و غصه اش برای ماست

   1. سلام
    پسر۲۲ ساله منم ۲۰ روز بعد از دوز سوم واکسن سرطان خونallگرفت بعد سه روز هم فوت شد😔خدا لعنتشون کنه

    1. سلام .. ببخشید پیش چه دکتری تحت درمانید ؟! منظورم چه تخصصی دکترتون دارند ! ممنون میشم بگید چون دختر منم بعد واکسیناسیکن پوست قسمتی از بدنش التهاب داره

     1. برو پیش روماتولوژی هر چند دکترا انکار میکنند عوارض واکسن را ولی همه گرفتار شدن امیدوارم اخر زمان بشه همه باهم راحت شیم

   1. پدرم مشکل خونی گرفت خواهرم سلیاک روده بچه هام درد مفاصل و ماهیچه خدا لعنت کنه کسایی که پشت این قضیه بودن

  1. منم خود ایمنی گرفتم بعد واکسن خدا لعنتشون کنه این اشغالارو وارد کردن عضلا ت دست و پام التهاب کرده نمیتونم راه برم

 25. سلام بنده طبیب هستم حجم مراجعات کردم به جهت ‌#عوارض_واکسن به شدت بالاست و یاسگی زنان خونریزی زنان فراموشی غلظت خون درد سیاتیک مشکلات کلیه از همه بیشتره

  1. چه حماقتی کردم واکسن زدم از وقتی واکسن زدم یه بدن سالم ندارم درد شدید کتف قفسه سینه بیحسی دست وپا آنقدر درد ستون فقرات زیاده که شب نمیتونم دراز بکشم احساس میکنم دارم میمیرم بویاییم از فردای واکسن تغییر کرد بوها ومزه ها عوض شده لعنت به این واکسن آلرژی هم گرفتم

   1. خدا لعنتشان کند .این چی بود به مردم زدند.الان هم به این راحتی تمام شد و رفت پارسال این موقع همه الکل به دست ماسک بر دهان … یکدفعه همه تمام شد ..یا دیگه کارشون با ما تمام شد من دو دوز زدم فکر میکنم خسته ام جون ندارم کسل بی خواب ..اصلا خواب و خوراک به هم ریخته .

 26. سلام : من از وقتی دز سوم واکسن سینوفارن را زدم چندبار مریض وکوفتکی داشتم وازیک ماه بعد دچار آلرژی شدید وخارش بسیار شدید والرژی به گردوخاک . موادشیوینده وارایشی پیدا کردن وزندگیم مختل شده طوری که به مرگ راضی هستم . توضیح اینکه قبل از واکسن من هیچ بیماریی نداشتن محدود 20سال بود پیش پزشک نرفته بودم . حالا کارم شده ازاین پزشک به آن پزشک رفتن وهیچ نتیجه ای ندارد اصلا آلرژی که گرفتم بسیار مرموز وغیرطبیعی است . سرفه های مداوم وخارش چشم . قرمزی چشم خشکی گلو . سرفه های بسیار زیاد .ناراحتی پوستی. از زندگی هسته شده ام .

 27. سلام بعد از تزریق واکسن های مزخرف چینی همسر و پسرم مشکل پوستی قارچی پیدا کردن واقعا سخته خارش و درد شدید در ناحیه درگیر که کمر به پایین درگیر کرده تو داروخانه ها هم داروهای مرتبط با قارچ یا پیدا نمیشه یا میگن دیگه تولید نمیشه یکی بخاطر خدا بگه چیکار کنیم

 28. متأسفانه بعداز تزریق واکسن داریم میبینیم آدم سالم یا سرطان گرفته یا تومور یا مرگ هم جوون هم پیر. واقعیت هارو بگید لطفا

   1. سلام من امروزی دوزدو رازدم ازکار افتادم همیشه خسته آرزوی مرگ دکتر نمانده برم آزمایش نمانده ندم ۱۸ماهه من که یک رودخانه نمی‌ماند دیگران تکان خوردن ندارم رودهام مشکل پیدا کردن عصاب هیچ کاری ندارم آرزویم مرگه میگن میشه سم زدایی کرد اگر آهی بلدید بمن کمک کنید ممنونم

    1. سلام ببین از طب اسلامی کمک بگیر
     سیاهدانه خیلی خوبه در حدیث هم اومده که سیاهدانه شفای هر دردی به جز مرگ است( پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله)
     از عطاری بخرین و به مقدار کم در روز استفاده کنید.
     2.دمنوش های گیاهی بخور مثل(دارچین، اویشن و نعنا و زنجبیل) اینها برای اعصاب خوب هستند. علاوه بر اعصاب تاثیرات دیگری هم دارند.
     3. از موندن کنار افرادی که هر چه بیشتر دوز واکسن تزریق کردند بیشتر دوری کنید. سعی کنید دست به لوازم شخصی شون نزنید( من خودم بعد دست زدن دچار علائمی میشم)
     4. لباس هاتون رو با ماشین لباسشویی که افراد واکسن زده هم اونجا هستن نشورید. بدون چنین ماشینی بشورید.
     5. از سبزی ها حتما استفاده کنید و میتونید دمنوش هایی مثل شوید هم درست کنید.
     6. از روغن زرد گاوی در غذاهاتون استفاده کنید.
     نکته: به جز موارد ضروری از دوز سومی و چهارمی ها فاصله بگیرید.

   2. سلام شما اکثریت رو یک نگاه بنداز این دلیل نمیشه چون برادر و مادربزرگ شما کاریشون نشده بقیه نظرات الکی میدن من مادر خودم بعد از تزریق واکسن فوت کرده

 29. من بعد واکسن لعنتی بشدت الرژیم عود کرد و پریودیم بهم ریخته و الان نه ماه کامله کربو شدم هیچ گونه بویی احساس نمیکنم ای کاش هرگز این واکسن لعنتی و مزخرف رو نمیزدم خیلی نگرانم کربو بشم تا اخر عمر

  1. چرا یکی نمیگی استرسها از گرونیا تورم دزدیا بلاهایی که سرمون میارن همه باعث سکته ها ومریضیا میشن فقط ربط به واکسن میدین

 30. فکر کنم فقط طرفداران روغن بنفشه پیام گذاشتن خخخخخ
  آخه بابا اینقدر بی‌سوادی چرا؟ تا الان مگه کم واکسن زدید؟ مگ این واکسن خار داشت که این‌جور می‌کنید؟ از روزی 700 تا کشته رسیدیم به صفر که امروز بوده. حالا باز حرف مفت می‌زنید؟ اگر واقعا هم راست می‌گید کسی مجبورتون نکرد. مثل خیلی ها که نزدند می‌خواستید نزنید!

  1. کی میگه کسی مجبورمون نکرد؟؟ ولله فقط به خاطر اجبار خدمت سربازی، توی 24 سالگی، واکسن رو زدم و الان کسی پاسخگوی عوارضش نیست. مشکل نعوظ، بی حالی و خستگی، سرفه، برگشتن آلرژیم تو تابستون، حالت عجیب در محل تزریق واکسن طوری که گردش خون توی اون نقطه رو حس میکنم و… و…

  2. شاهنامه اخرش خوشه ممکن است به درد کرونا بخورد اما عمر کوتاه میکند پدرم دکتر نرفته بود مرد پدرزنم سراطان گرفت خودم هم درد گردن اخرش به پیری نمیرسید

  3. این واکسن فرق میکنه هدف کاهش جمعیته بچگیات واکسن زدی هدفشون این نبود تو رو بکشن ولی الان هدفشون کشتنتونه اینو حالی شو کم ادای روشنفکرارو در بیارین

 31. من دو دوز واکسن سینوفارم زدم و دوز سوم رو هم بخاطر مسافرتهای نوروزی مجبور شدم بزنم. بیحالی و افسردگی و درد در کمر و زانو و مچ دست و مچ پا و کف پا دارم و ام آر آی گرفتم و هیچ مشکل استخوانی و مفصلی رو نشون نمیده. متاسفانه همه مردم شدن موش آزمایشگاهی. تنها دلیل این دردها و بیحالی ها رو میتونم فقط واکسن کرونا بدونم چون قبلش هیچ مشکلی نداشتم.

  1. منم درد سیاتیک گرفتم ۱۹ سالمه نگران این موضوع نباشید دردای اینجوری با تقویت عضلات میرن پیشنهاد میکنم اصلا این واکسنای مزخرف رو نزنید

   1. سلام و خسته نباشید اقای دکتر واکسن کرونا باعث بیماری خودایمنی نمیشه چون پوستم خارش پیدا کرده و ملتهب میشه بعد از خارش و بعد از چند دقیقه التهاب پوستم برطرف میشه ایا از واکسن هستش یا حساسیته چون من قبل واکسن این مشکل رو نداشتم ممنون میشم جواب بده

    1. سلام مشکلتون برطرف شد؟؟
     منم الان یک ماهه اینجوری شدم یه قسمت بدنم میخاره و مثل کهیر برجسته میشه و بعد خود به خود بعد چند دقیقه خوب میشه

   1. سلام من ۳ دورزدن واکسن برکت زدم ۵ ماهه بازوی چپ بدون عوارض ظاهری مثل تورم قرمزی در پوست عضله فقط نمی توانم مثل دست راستم به کتف مقابل ببرم و در بعضی حرکات وفشار به دست چپ یک درد شدید رعد برقی در بازوی چپ احساس میکنم

  2. درود دوست عزیز من هم بعد دو ماه از واکسن کرونا به شدت درد مچ دست و کف پا بازو و گلو درد دارم تمامی دکتر ها هم رفتم بدون هیچ نوع مشکلی

   1. حالا چیکار کنیم چقد دیر فهمیدیم اوایل انقد تبلیغ میکردن ماهم زدیم چه میدونستیم داستان چیه بدبختمون کردن خدا نگذره ازشون خیلی سالم بودیم بدتر شدیم اینا سیاستشون بوده همه رو به تدریج بکشن خدا عذاب دو دونیارو بهشون بده خدا ذلیلشون کنه بحق بزرگی خودش آمین

  1. امیدوارم آب مقطر باشه باز اینجوری خیالمون راحته چون معلوم نیست مواد تشکیل دهنده ی این واکسنها چیه واز کجا میاد من که خیلی پشیمونم از زدن واکسن

  2. امیدوارم آب مقطر باشه باز اینجوری خیالمون راحته چون معلوم نیست مواد تشکیل دهنده ی این واکسنها چیه واز کجا میاد من که خیلی پشیمونم از زدن واکسن

 32. با سلام واقعا من بعداز دو دوز واکسن سینوفارم از آذر ماه تا الان دچار درد عضلانی هستم و واقعا به چندین متخصص مراجعه کردم تا حالا خوب نشدم

   1. سلام. مادر من هم دو ماهه تقریبا بدن درد داره بعد از دز چهارم. فوق تخصص خون رفتیم تایید کردن ک عوارض واکسنه. شما خوب شدید؟ اگه دردتوت خوب شد لطفا میگید چیکار کردید ک من برای مادرم انجام بدم. خواهش میکنم ازتون

   2. سلام.من هم دوماه بعدازتزریق واکسن بدن درد شدید گرفتم هردکتری و هرازمایشی انجام دادم و میگن هیچی نیس.دردش اذیتم میکنه نمیدونم چکارکنم

 33. من از وقتی واکسن کرونا زدم تا الان بعنی حدود یک ساله که ضعف شدید و تنگی نفس و سوزش قلب دارم که روز به روز بیشتر میشه و هیچ دکتری هم چیزی تشخیص ندادند بخدا این واکسن رو نمیزدم خیلی بهتر بود

  1. باسلام منم سه دزواکسن کرونازدم ازوقتی واکسن زدمدپاهام سنگین ترشدن وبی حس شده وافسردگی گرفتم وشدیدابی حالم وباهیچ غذاومیوه ای خوب نمیشه .دوروزقبل یکی از پسرای فامیل که جوون بودوسالم بطورناگهانی فوت کرد نکنه از تاثیرکرونادردرازمدت هست ؟خدا عالمه.

 34. سلام. من هم با زدن دو دوز سینوفارم مشکل در قاعدگی پیدا کردم. همینطور من به شدت استخوان درد به خصوص در ناحیه قفسه سینه دارم که طاقتم رو طاق کرده. واقعا مرگ بر who و پیروانش من جمله وزارت بهداشت مزخرف ما

   1. درود بزرگوار واقعا حجامت جواب میده با خارج کردن خون از بدن اگر جواب گرفتین بهم بگین ممنون میشم

    1. سلام بعد از دوز سوم بدن درد مشکل معده تپش قلب درد قفسه سینه گرفتم هر دکتری رفتم هر ازمایشیم دادم میگن سالمی خدا لعنتشون کنه که مردمو کردن موش ازمایشگاهی

    2. سلام شما اکثریت رو یک نگاه بنداز این دلیل نمیشه چون برادر و مادربزرگ شما کاریشون نشده بقیه نظرات الکی میدن من مادر خودم بعد از تزریق واکسن فوت کرده

   2. سلام.خواهر من بیماری ام اس داشت با زدن واکسن کرونا بیماریش خاموش شد والان خدارو شکر خوب شده، بیماری خواهر منم خوب کرد

  1. سلام. مادر من هم دو ماهه تقریبا بدن درد داره بعد از دز چهارم. فوق تخصص خون رفتیم تایید کردن ک عوارض واکسنه. شما خوب شدید؟ اگه دردتوت خوب شد لطفا میگید چیکار کردید ک من برای مادرم انجام بدم. خواهش میکنم ازتون

 35. من دو هفته بعد از تزریق دوز دوم سینوفارم دچار مشکل نعوظ شدم دو سه هفته طول کشید تا بهتر شدم،دوز سوم رو نزدم محل کارمون سه هفته هست همه سه دوز واکسن رو زدن و همه به طرز بدی امیکرون گرفتن منم الان امیکرون گرفتم خوابیدم خونه،این آمار75 درصد ایمنی واکسن رو وزات بهداشت از کجا میاره اعلام میکنه

 36. سلام خیلی ممنون بابت مطلبتون. واقعاً اولین نوشتاری است که در مورد تاثیرات جانبی واکسن بطور معقول و منطقی مطالعه کرده ام (علیرغم جستجوی عمومی که داشته ام)
  اگر ممکن هست، لطفاً در مورد تاثیرات جانبی ادجوانت های واکسن هم توضیح می فرمایید، این که آیا واقعاً حاوی فلزات سنگین و سمی هست و این که احتمال افزایش عوارض خودایمنی در اثر این مواد وجود دارد؟

  1. با سلام. ممنون از شما و وقتی که برای مطالعه مطالب گذاشتین. خیر تا به الان مطالعه بالینی مستندی که حاکی از وجود مواد فلزی توکسیک و هر نوع ماده ادجوانت خطرناک برای سلامتی انسان در واکسن مورد تایید WHO باشد گزارش نشده است.

   1. بهرحال این واکسنها روند طبیعی سیستم ایمنی بدن را بطور مصنوعی تغییر می دهند و ممکن است در دراز مدت باعث تضعیف یا تضاد در عملکرد طبیعی بدن شوند !

    1. احسنت بە دوست عزیز ٱریو،دقیقا هدف ازساخت وانتشار عمدی وسیستماتیک ویروس کوید19،تزریق همین واکسنهای مجهول وهدف غایی تضعیف سیستم ایمنی بدن انسان،ودرکل حذف سریع و استفادەی بهینە از جنس بشر در راستای منافع اقتصادی-پزشکی بودە است

   2. با سلام خدمت هموطن های عزیزم
    ولله از وقتی کرونا امده تا اخرین روز سال چهارصد من و خانواده ام به کرونا مبتلا نشدیم و مدام با شستشوی دست ها و الکل زدن و زدن ماسک رعایت میکردیم خداوند داغ بزاره به دل احمق های که مدیریت کشور رو بدست گرفتن و بخاطر مسافرت و خروج از کشور اجبارا واکسن رو تحمیل کردن به مردم از ساعتی که واکسن رو زدیم کل خانواده سیستم بدنشون به هم ریخته .یکی گرمای شدید از گوش ها خارج میشه.دیگری خارش شدیدپوست.درد عظلات دست .اهن ربایی شدن بدن هیچ پزشکی هم نمیتونه جلوی عوارض ها رو با ویزیتش بگیره جان عزیزتون مثل بنده و خانواده ام با طناب پوسیده این بی وجدان درون چاه نرید لعنت بر هر چه انسان بی وجدانه

    1. سلام خسته نباشید من دوز سوم واکسن سینو فارم رو ۶ ماه پیش تزریق کردم الان نزدیک دو هفته میشه بطور مدام سر گیجه دارم چکاب کامل دادم مشکلی نداشتم.گوش هام مشکلی نداره دکتر قرص آکتوسرک برام نوشته گفت اگه بهتر نشدم بعد از یه هفته سی تی بدم.به نظرتون میتونه از عوارض دراز مدت واکسن کروا باشه

    1. سلام من یک ماه بعد از زدن دوز سوم سینوفارم الان مدت ۶ ماهه که درد و گرفتگی و خشکی عضلات پشت و کمر پیدا کردم و قبلش هیچ مشکلی نداشتم. درد مداوم و شدید در ام ار ای و رادیولوژی چیزی نشان نداده و دارو و فیزیوتراپی و ورزش و هرچیزی که میشد امتحان کردم ولی بدون هیچ فایده ای .زندگیم کاملا مختل شده و نمیدونم که دیگه باید چکار کنم.

     1. منم یک مقدار دیسک آخرین مهره کمرم جابجا شد و فقط درد سیاتیک دارم و توی کمرم دردی نیست با ۱۰ جلسه فیزیو تراپی و آب درمانی بهتر شدم و دردم زیاد اذیتم نمی‌کرد و دکتر گفت عضلاتت قوی بشن درد پشت پات میره البته من برای ورزشا هم یکم پشت گوش انداختم الان دوباره یکم دردش برگشته

     2. منم بعد دوز دوم استرازانکا دچار درد شدید سیاتیک شدم بعد از چند ماه و به مرور دردش از بین رفت

    1. سلام
     نمی دونم چرا حس میکنم اکثر کسایی که تو این گروه از واکسن زدن اظهار مریضی و پشیمانی میکنند توسط دو یا سه نفر که دنبال ترساندن جامعه و تعوری توطئه هستند میباشد
     من خودم و خانواده چهار در واکسن زدم سینوفارم و اسپایکوژن اصلا مشکلی نبود نزدن واکسن صدمه اش بیشتر از واکسن زدن . داروهای گیاهی هم که کلا چرنده یا ضعیفه چون بعداز انقلاب صنعتی و دارویی عمر متوسط بشر از ۴۰ سال به میانگن ۸۰ سال رسید و این اتفاق نه با توهم دعاخوانان و نه داروهای گیاهی بود

     1. فعلا نفست از جای گرم بلند میشه توطئه چیه مردمت دارن نظرشونو میگن متاسفانه زجر کشیدن مردم تو این مملکت میشه توطئه چینی یه مشت چاپلوس فقط چرت و پرت میگن

     2. طول عمر انسان تحت تاثیر ژنتیک، محیط و سبک زندگی قرار می‌گیرد. شرایط زندگی بهتر، کاهش مواجهه با بیماری‌های عفونی و دسترسی به مراقبت‌های پزشکی میانگین طول عمر را به شدت افزایش داد. مهمترینِ آن پیشرفت‌های بهداشت عمومی بود که مرگ زودهنگام را با کاهش ریسک مرگ و میر نوزدان، افزایش شانس زنده مانی کودکان، و دوری از عفونت و بیماری‌های مسری کاهش داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه

اشتراگ گذاری این خبر:

آخرین مقالات: