Search
Close this search box.

تشخیص سرطان‌های ارثی

medical researcher dripping blood into test tube from micropipette doctor working with various bacteria tissue pharmaceutical research antibiotics against covid19 482257 8834

سرطان بیماری ژنتیکی است. کلینیک ساواژنوم با بررسی بیش از ۱۰۰ ژن شناخته شده ، ۲۵ سرطان ارثی که خطر آنها می‌تواند به صورت نهفته در شما وجود داشته باشد خطرات ارثی سرطان را در شما بررسی می‌کند. سرطان پستان، کولون، پروستات، پوست و بسیاری از سرطان‌های دیگر ژنتیکی بوده و می‌توانند ارثی هم باشند. از نشانه‌های احتمالی خطر سرطان‌های ارثی وجود سرطان در سن پایین، سرطان‌های نادر، سرطان در بیشتر از دو عضو خانواده، و وجود سرطان‌های متفاوت در خانواده می‌باشد. هرچند، سرطان ممکن است بصورت ارثی و مخفیانه در خانواده شما وجود داشته باشد و تاکنون خود را نشان نداده باشد.

در کلینیک چند تخصصی ساواژنوم این قابلیت وجود دارد که ژن‌های مرتبط با خطر بالقوه بروز سرطان‌‌های وراثتی بررسی شود . این بررسی شامل ژن‌هایی است  که ارتباط آن‌ها با سرطان به‌خوبی مشخص شده و یا ژن‌هایی که ارتباط آن‌ها با سرطان به‌تازگی مشخص شده .ولی میزان خطر آن‌ها کم یا نامشخص است. خدماتی که در رابطه با تشخیص سرطانهای ارثی در  کلینیک و آزمایشگاه ساواژنوم انجام پذیر است شامل موارد زیر می‌باشد:

رزرو نوبت

برای رزرو نوبت لطفا این فرم را تکمیل کنید.

ساوامگ

 آخرین مقالات و اخبار تخصصی مرتبط با علم ژنتیک را در ساوامگ بخوانید.