• ژنتیک و زیبایی
  • ژنتیک و پوست

دپارتمان سلامت و زیبایی

نوای DNA در خدمت زیبایی و سلامت

  • ژنتیک و زیبایی

  • ژنتیک و پوست

زیبایی را می توان مخلوطی از سلامت بدن و روان دانست. علم ژنتیک امروز به کمک سلامت پوست، مو، سلولهای بدن و فیزیولوژی زیبایی آمده است. نگهداری از زیبایی و حفظ سلامت بدن و روان از دستاورد های علم ژنتیک روز می باشد. کلینیک ساواژنوم با انجام آزمایشات بسیار پیجیده و جدید به کمک شما امده است تا زیبایی خود را حفظ کنید. امروز می توان با بررسی های ژنتیک پیشرفته فهمید چه بخوریم و چگونه با بدن خود ارتباط داشته باشیم تا زیبایی خود را حفظ و دو چندان کنیم. همه ما خصوصیات ژنتیکی اختصاصی داریم که تعیین می کنند چگونه زندگی کنیم تا پوستی شادابتر، بدنی سالمتر و روانی آرامتر داشته باشیم.

  • ژنتیک و زیبایی
  • ژنتیک و پوست

سلامت پوست ما رابطه تنگاتنگ با تعییرات ژنتیکی دارد که مارا کاملا متفاوت از دیگران می کند. تعیین نقاط ضعف و قدرت، یا خصوصیات فردی پوست شما با بررسی های ژنتیک امکانپذیر می باشد. کلینیک ساواژنوم با پیشنهاد استفاده یا عدم استفاده از ترکیبات خاص آرایشی، استفاده از مواد مکمل تقویت کننده، و برنامه ورزشی اختصاصی کد های ژنتیک شما نزدیکترین و دقیق ترین راه را برای حفظ سلامت پوستتان و شادابی سلولهای بدنتان در اختیارتان قرار می دهد.

مطالب مرتبط

مجله تخصصی ساوامگ

آتروفی عضلانی نخاعی یا sma چیست؟

آتروفی عضلانی نخاعی

آتروفی عضلانی نخاعی  (Spinal Muscular Atrophy) فهرست آتروفی عضلانی نخاعی  (Spinal Muscular Atrophy)انواع آتروفی عضلانی نخاعی (SMA)شیوع آتروفی عضلانی نخاعی…
آیا جواب نامطلوب در آزمایش های پیش از ازدواج، می تواند مانع از ازدواج شود؟

موانع ژنتیکی در ازدواج

آیا جواب نامطلوب در آزمایش های پیش از ازدواج، می تواند مانع از ازدواج شود؟ فهرست آیا جواب نامطلوب در…
تست سرطان

آزمایش سرطان چیست؟

تست سرطان فهرست تست سرطانآزمایش ژنتیک سرطان چیست؟آزمایش سرطان پیش بینی کننده برای ژن های خطر سرطاننقش تست سرطان در…
SAVA g5
امتیاز دهید